Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után menjek el anyámmal...

Ezek után menjek el anyámmal koncertre!?

Figyelt kérdés

Mióta a nevelőapám velünk nem vagyunk olyan jóba mint régen anyuval. Olyan a viselkedése mint az időjárás, egyszer aranyos kedves, máskor meg utálatos.


Hétvégén elmentek pihenni, én meg itthon maradtam az öcsémmel meg jött a barátom. Takarítottam, mostam, főztem...

De úgy alakult h szombati kaja pont elég volt vasárnapra.


Tesóm elment vasárnap a barátnőjéhez, előtte lefürdött és kifogyott a sampon.


Anyuék haza értek kiakadtak h nincs főt kaja (de kenyér vaj meg szalámi volt itthon) lebasztak, mikor ők aznap étterembe ebédeltek. Utána lebasztak a sampon miatt h hogy képzelem h elfogyott és ki se dobom és nem veszek újat..


Az öcsém 18 éves nem gondolom h utána kellene ellenőrizni h mi fogy ki..


Most meg anyám kitalálta h menjünk el koncertre, de a mai adag lebaszást is megkaptam.


Nincs sok sok kedvem vele menni ezek után, ti hogy látjátok?


2012. febr. 15. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, menj el vele! Ne legyél haragtartó, annál rosszabb nincs, mérgezed vele magatokat. Menjetek el, érezzétek jól magatokat és kész. Délután esetleg még azért mondd meg neki, hogy rosszul esett, hogy azonnal téged támadtak le a sampon miatt, amiről nem is tudtál. De aztán felejtsd el! Ez a boldog élet titka egyébként.
2012. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elfelejteném én ha már nem lenne tele a pohár ezekkel a változásokkal, hogy egyszer jó fej vagyok 1 óra múlva meg már nem, ez megy évek óta..
2012. febr. 15. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak kettesben mentek,ez egy remek alkalom lesz,hogy elbeszélgess vele egy kicsit.Beszélj a sérelmeidről,de óvatosan,nehogy vitába torkoljon.
2012. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, átérzem a helyzeted, az én anyám is ilyen. Mára megtanultam kezelni, pontosabban nem veszem komolyan, amit mond, ha rossz passzban van, akkor elengedem a fülem mellett, amit mond, ha jó passzban, akkor igyekszem kiélvezni azt az időt.

Sajnos egyre több ismerőstől hallom, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy még velem lehet anyukám. Bár nem olyan idős még, de azért igyekszem minden percet kihasználni, amit vele tölthetek.

2012. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!