Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyámmal?

Mit tegyek anyámmal?

Figyelt kérdés

Ha én kérek egy kis szívességet, azt sohasem csinálja meg, de ha ő kér valamit nekem pattannom kell. Ahogy hazaér rögtön üvölt velem, pedig még csak rám sem nézett, és ha válaszolok (normálisan vagy bárhogyan) kapom az ütéseket, rángatásokat, hozzám vágó dolgokat. Folyton rendet szoktam rakni a szobámban, de mivel manapság sok a tanulnivaló nincs rá időm, és ezért is kapok, pedig tesómnál még az ajtót sem lehet kinyitni.. A tanulás miatt pedig sokat is használom a számítógépet (házi dogákhoz, infóhoz, dolgok megértésére-kibővítésére) és ezért is le vagyok üvöltve, pedig szinte anya is ezt csinálja. Sokszor be szokott szólni, hogy ezt ne így-úgy hanem amúgy csináljam.

Segítsetek, mert ez rosszabb mint gondolnátok!

17 éves lány


2012. jan. 20. 13:46
 1/3 anonim válasza:
nekem is ilyen. az egyetlen mód, ha leültök és értelmesen elbeszélgettek. elvégre már te is majdnem nagykorú vagy. meg kellene értenie. ha pedig nem, aazt tudom csak ajánlani, h költözz el. nekem ez utóbbi bevált.
2012. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is írta, először beszélj vele, próbáld meg megértetni, hogy ez a helyzet, és, hogy rosszul érint a viselkedése, hogy mindig csak te vagy a hibás, és beléd köt. Ha ez nem segít, akkor a költözés. Esetleg édesapádhoz, ha van rá lehetőség, vagy még kibírod egy évig, és felnőtt fejjel valahova.
2012. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!Szerintem is legelőször próbáljátok megbeszélni(,-és lehet ezen most meglepődsz,de...legyél türelmes vele,elképzelhető,hogy sok gondja van ezért idegesen megy haza és otthon jön ki rajta.Nem biztos,hogy rád haragszik,"csak" rajtad csattan-sajnos van ilyen.)Azért drukkolok!
2012. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!