Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom a párom miatt....

Nagyon aggódom a párom miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindig késő este ér haza (még a szüleivel lakik), de mindig ír egy sms-t, hogy épségben hazaért. Tegnap este nem írt. Gondoltam, facebook-on vagy e-mailen írt. Reggel megnéztem, de nem. Írtam neki sms-t, hogy minden oké? Nem válaszolt 2 óra múlva sem. Hívtam kb.3 szor, ne vette fel a telefont, de kicsöngött. Felhívtam az édesanyját. Ő azt mondta, hogy este hazament reggel pedig elment melóba, ahogy szokott. (ma is bent kell lennie). Eddig mikor hívom, mindig visszahívott vagy írt egy sms-t, de most semmi. Mi lehet az oka? Mit csináljak? Aggódom.
2012. febr. 11. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Várj türelemmel.
2012. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt valami vitátok?
2012. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csütörtökön, de azt még aznap meg is beszéltük és péntek délelőtt is beszéltünk pár szót.
2012. febr. 11. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lazíts, ez már nem normális ahogy aggódsz szerintem.
2012. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet dolga van vagy elfelejtett írni. Ha reggel ment melózni biztos semmi baja. Túlreagálod kissé.
2012. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vissza ebből a túlaggódásból még idejében. Nem szabad ennyire rátelepedni a másikra, mert előbb-utóbb belefárad és elküld.
2012. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesszus...... hány éves vagy?
2012. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!