Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova dugjátok holmijaitokat...

Hova dugjátok holmijaitokat anyátok elől?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent próbáltam.Hátul a gazosban ásott gödörben egy dobozban is tároltam cuccaimat(ez működött,de túl körülményes volt).Ti hova rejtitek a cuccaitokat?
2012. febr. 9. 00:05
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azt hiszem a 07:43-as van (talán pontosan)azonos helyzetben. Ő írja le azt ami nálam is van. Velem sem volt sosem gond, de mégis valamiért mindent végigkutat.De tényleg, szinte semmi ötletem nincs, megnéz mindent (könyv,szekrény,polc,ágy,kis rések),szóval kegyetlen.Nem volt sosem gond velem, csak valamiért ez a mániája.De 1-2 havonta(1-2 hónap alatt folyamatosan végigkutatja) tényleg TELJESEN átnézi a házat. Beszéltem is már vele, azt mondta jól van többet nem...hát de...ugyanúgy kutat, de már nagyon idegesít. És nincsenek nagy titkolnivalóim, de a legkisebb dolgokért is lebax, amiért mást biztos nem. Pl: rosszul mosom el a tányért, a legdurvább volt, hogy szerinte ,,rosszul használom a szappant"XD, igen ez egy kicsit már röhejes is.Minden szinten belenéz és beleszól az életembe. Soha semmi nem jó. Na egy ilyen nő mellé kéne ötlet, hogy úgy általában mit hova tegyek.
2012. febr. 9. 15:34
 32/35 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy számkódos ládám.Az szörnyen idegesítette az anyóst,mert nem tudott matatni benne.Nálunk őkelme olyan kutatós.
2012. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nálam soha nem kutakodott még anyám, takarítani se ő szokott, szóval nem kell rendet raknia, pakolni a cuccaim ide-oda, véletlen sem találhat meg semmit. Nincs előle rejtegetni valóm amúgy se, max. egy vibrátor, de abból nem lenne balhé, ha megtalálná se, de azért persze nem dugom az orra alá. A gardróbban tartom az egyik összehajtogatott felső torony mögött. 17/L
2012. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem tudod kulcsra zárni a szobádat? amúgy meg vegyél egy dobozt,tegyál rá lakatot és abba tedd a cuccaidat. Csak nem fogja feltörni?vagy ha igen akkor először próbának tegyél bele egy levelet anyádnak címezve meglátjuk mit lép:D de azért dugd el a dobozt is mondjuk ragaszd föl az ágyad aljára vagy a plafonra. (hülyén hangzik de nekem bevált. vagy a lámpát csavarozd kis és dugd oda a cuccokat.

15/L

2012. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én az intim, belső dolgaimat nem osztom meg Anyukámmal, még a mai napig sem. Én azt betegesnek érezném. A naplómat anno jóhiszeműen a szobámban hagytam, és ELOLVASTA. Azóta többször számon kértem, erre ő annyit mond, hogy akkor miből ismerné meg az én belső dolgaimat. Könyörgöm, nem neki írtam, hanem magamnak. Megmagyarázhatatlan, de mániája mindenemet átkutatni. Oka különösebben nincs rá, mert drog, cigi szóba se jöhet. A mocskos gondolataim meg k*rvára csak rám tartoznak.
2012. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!