Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova dugjátok holmijaitokat...

Hova dugjátok holmijaitokat anyátok elől?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent próbáltam.Hátul a gazosban ásott gödörben egy dobozban is tároltam cuccaimat(ez működött,de túl körülményes volt).Ti hova rejtitek a cuccaitokat?
2012. febr. 9. 00:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%
ne b4sszatok már fel hogy 13 éves cigizik mi a jó isten van most a világban!!!??????
2012. febr. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%
A legegyszerűbb az lenne, ha bebizonyítanád neki, hogy megbízhat benned és akkor nem fog kutakodni. Ha mégis, akkor meg megkérheted, hogy hagyja abba.
2012. febr. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
90%

Ha kupit "tartasz" a szobádban akkor úgysem talál meg semmit.

De mondjuk tényleg jó lenne tudni mit akarsz eldugni, mert ennek függvénye az is hogy hova és hogyan.

2012. febr. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
76%
Ágy alá
2012. febr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
34%
A "cucc" alatt,azt érted amit általában érteni szoktunk?Némi fű,kokó,efféle?
2012. febr. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
76%
Én már nagyon régen voltam diák, de nekem soha nem turkáltak a távollétemben a holmim között a szülők. Duggatás helyett egy alapos beszélgetés és módszerváltás jobb lenne.
2012. febr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
56%
tedd a füvet meg a műpin@'t az ő holmijai közé
2012. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!


Abszolút átérzem a problémád! Bár nekem nem lenne már kötelező velük laknom, jobb híján mégis itt élek. Anyám meg kb borzasztó. Állandóan feltúrja az összes szekrényem, mondván ő csak rendet csinál. Abszolút nem dugdosok semmit előle/előlük, de neki van egy mániája, h mindenről tudnia kell. Volt, h vettem egy üveg whisky-t és elraktam a szekrényembe. Azt is azért, mert ha kirakom a spajzba, vagy a hűtőbe, fater rájár, aztán egykettőre elfogy. :S Mikor megtalálta anyám, én lettem a zugivó (pedig fel se volt bontva). Azóta még jobban kutat, ha nem vagyok otthon, pedig mondom, nem rejtegetek semmi olyat, amiből gond lehetne.


Nem tudom, régebben láttam kisebbfajta széfeket boltokban, számkombinációsat pl, vegyél egy olyat kérdező és zárd el benne fontos dolgaid!


F/29

2012. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
71%

Én Anyukám nem turkált ugyan a cuccaim között nyomozás jelleggel csak, ha pl. keresett valamit amit használni akart. De ha akadt is valami amit jó, ha nem lát akkor egyszerűen a suliban odaadtam a barátnőmnek aztán kész. Te Anyukád csak nem megy el és túrja fel a bnőd szobáját.

Amúgy, ha cigizel, inkább ne cigizz. Ha a naplódat akarod eldugni akkor álcázd tankönyvnek. Amúgy, ha ennyire szeretsz ásni, hogy el is ásod a holmijaid én biztos nem a telken belül tenném...

2012. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
Nem volt nálunk divat, hogy bárki is turkáljon a holmimban, de a naplómat, meg az irkálós füzeteimet eldugdostam (mert az olyan "izgi", mint a könyvekben). Amúgy matrac alá. Kispárna huzatába. Egyik barátnőm a díszpárnája huzatát bontotta ki és cipzárt varrt rá, úgy, hogy ne látsszon, oda rakta a cuccait.
2012. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!