Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig dugjátok fel a tanmpont?

Meddig dugjátok fel a tanmpont?

Figyelt kérdés

Tudom h akkor van jó helyen ha nem érzem, de meddig kell feldugni? ezen az oldalon olvastam h vki a teljes ujját feldugja és addig, de én csak az első ujjpercemig tudom, nem megy tovább. (minitampon, szűz vagyok)

A másik kérdés meg hogy mennyi volt a max idő ameddig bent volt nálatok egy tampon?


2009. szept. 18. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig kell "dugni"ameddig csak birod..A szüzhártya nyulik,tehát az nem akadály.A lényeg,hogy minnél mélyebre tedd,mert ott nem érzed,hogy benned van.Ujperc az kevés ki fog folyni melette,és ráadásul kényelmetlen is lesz.Arra figyel,hogy a zsinor,kint maradjon:).
2009. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. probáld ferdén helyezni, kicsit hátrafelé told akkor könnyeben megy.
2009. szept. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én igaz h csak egy ujjpercig dugtam de így sem érzem. Tovább nem megy...
2009. szept. 18. 07:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A hüvely rövidebb és hosszabb is lehet, ez egyénfüggő.

Én mutatóujjal rakom fel és kb. a 2. ujjpercig tolom a tampont (kb 4-5 cm). Egyébként ha addig megy fel és már nem érzed, akkor jó helyen van, nyugi.

Nekem a legtöbb idő 8 óra volt (éjszaka), általában 4 óránként cserélek. Éjszaka is lehet bent tampon, de ilyenkor minél később tedd be és reggel felkeléskor azonnal cserélj. Mindig moss alaposan kezet a felhelyezés előtt, ha erre nincs lehetőség, inkább használj betétet, mert könnyen össze lehet szedni a fertőzéseket.

2009. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!