Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova dugjátok holmijaitokat...

Hova dugjátok holmijaitokat anyátok elől?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent próbáltam.Hátul a gazosban ásott gödörben egy dobozban is tároltam cuccaimat(ez működött,de túl körülményes volt).Ti hova rejtitek a cuccaitokat?
2012. febr. 9. 00:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk szerencsére nem volt olyan, hogy bárki kutakodjon a másik holmija között. (kivéve karácsonykor kiskoromban XD), de volt amikor anyának szüksége lett volna egy körömlakra akkor kivette a szekrényemből, ott tartottam mindig az óvszert is, de ebből sosem voltak gondok, párom volt, védekeztünk és ennyi.

Nem értem azokat a szülőket akik kutakodnak a gyerekük holmija között, de nemártana annál a 13 éves lánynál aki GYEREK léttére cigizik..... Hova fajul a világ. Akkoriban még én javában babáztam a barátnőimmel.


Amúgy kérdező mit akarsz eldugni?



22/N

2012. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 /Anita_'94/ ***** válasza:
89%

Szerintetek most hány anyuka ment átkutatni a tankönyveket és a kispárnákat? :D

De adok nekik én is egy tippet. A számítógép belsejébe is érdemes néha belenézni.

A dugipénzemet meg a cicám házikójában rejtegettem egy időben :)

2012. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Könyv nem túl jó ötlet, öcsém is abban tárolta a cigijét, mégis észrevette anyám. :D Naplót, vagy annak nevezhető dolgot számítógépen írtam/írok, jelszóval ellátva nem tudja akárki megnyitni. Dugipénzem simán a szekrényben van egy dobozban. Mindenki tudja, h ott van, ahogy azt is tudják, h tudom mennyi van benne és ha hiányozna belőle, hát lenne balhé. :D
2012. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
64%

Basszus én el sem hiszem, hogy van ilyen. Nekem kicsi korom óta a szobám az enyém volt, soha nem kutattak kerestek semmit, ha esetleg kellett valami, akkor szóltak. Anyu mindig tiszteletben tartja a holmijaimat, szóval nekem nem kell rejtegetnem semmit.


Zárd be a szobádat lakattal vagy valami, meg a szekrények is legyenek zárhatóak, jah és komolyan elbeszélgetnék a helyedben anyámmal. Nem tudom a korodat, de ha nem volt stiklid sose, akkor indokolatlannak tartom az egészet. Mondd meg, hogy neked ezek képezik a kis tulajdonodat, te se turkálsz az ő cuccai közt.

2012. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
87%

nem tudom, de nekem kicsit paranoiásnak hangzanak az ilyen embereket, akik ezt csinálják. nálunk soha nem volt probléma ez, bár el tudom képzelni, h milyen lehet.

Amúgyis, ha valaki valamit akar csinálni, azt titokban úgyis megcsinálja.. szal értelmetlen az egész

2012. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
86%
*bocs a fogalmazási hibákért
2012. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
82%

Hát ilyen nálaunk se volt. Ha tesóm pl radalírozott a cuccaim között, vagy anyám takarított és nem a szokott helyén voltak a dolgaim, kivertem párszor a hisztit, és kész.

Mivel megbízható gyerek voltam, sok eldugnivalóm nem volt, naplómba nem olvasott anyám 7-8 éves korom után. :D Ha drogos lennék, már csak nyomozási okokból sem lennék olyan hülye, hogy otthon tartsak akármennyit is, inkább megvenném használat előtt. A dohányzást baromságnak tartom, de azt se rejtegetném, a legérdekesebb, amit találhatnak nálam, néhány óvszer vagy a fogamzásgátlóm, de mivel párkapcsolatban élek, meg nem lepne senkit, max meg örül annak a szülő, ha a gyerek elég értelmes ehhez. O_O" De amit nem szeretek szem előtt hagyni, azt beteszem szekrénybe, vagy fehérneműk közé, külön dobozkába. Szem előtt keresnék legkevésbé a dolgokat.

Bár ha megbízható gyerek vagy, akkor verd ki a hisztit és kész, 1-2 alkalom után belegondolnak, hogy talán neked is szükséged van intimszférára. :D

2012. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
"Hál'istennek" anyámékat még annyira sem érdekeltem, hogy kutakodjanak utánam. Anyósom már más eset, ő mindig azt kontrollálja, hogy mennyi a vasalatlan ruha a szekrényben, ami két Kislány mellett nem mindig simul ki aznap, sőt másnap sem, de hagyjuk; illetve van-e por a kiságy alatt, hogy legyen mivel égetni a helyi vénasszonyoknak :). Egyébként kérdésedre nem tudok válaszolni, esetleg annyit, hogy ha van olyan elektromos eszközödnek doboza, amit az esetleges jótállás miatt megőrzöl, abba lehetne.
2012. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk azóta nincs kuttogás, amióta elköltöztem, mindent átnézet, emlékszem egy xr 200ft-s szemcerkát is elvett, mert qvás, ua egy újságban promóciós szájcerka...

A cigit, hogy ne legyen belőle balhé a liftben tároltam az álmennyezetbe dugva(nem miattam sajna vki felgyújtotta, onnatól oda nem tudtam tenni...:S)

Semmi magánéletem nem volt... Mondjuk én meg ezért cserébe hordtam a cuccait, ha neki szabad.

2012. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt páncélkazettám kulccsal, amibe a pénzt szokták tartani. Apám vette nekem. Egyébként meg tedd szekrény mögé, nálunk pl. le lehet venni a lábrésznél a lécet. Egyébként meg durva, hogy nincs saját területed, ami csak a tiéd, mert anyád kutat.
2012. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!