Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erősebb a férfibarátság...

Miért erősebb a férfibarátság mint a női?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

Mert teljesen más mentalitásúak és életfelfogásúak a nők.

Nekik többnyire mindenki pótlék. Ha nincs szerelmük, akkor igénylik a társaságot, és a gondoskodást, amit megkapnak egy baráttól, de amikor szerelmesek lesznek, csak egy embernek élnek, míg a normális férfiak nem.

Tegyél fel egy kérdést egy nőnek, hogy kit választana egy barátot, vagy egy szerelmet. Ő a szerelmet választaná, 10-ből 9 férfi viszont a barátait, mert reálisan látja, hogy szerelmet akármennyit kaphat, de igaz barátokat találni nehéz...

2012. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem lehet ezt így kijelenteni.

nekem is van párom, a barátnőmnek is de amikor nem volt, akkor se vesztünk össze pasin. nem hajtanánk rá a másik társára és nem csak a szerelmünk az egyetlen személy akivel az időnket töltjük. van saját, egyéni kis életünk is, rengeteget találkozunk egymással.

viszont a barátnőm pasijának legjobb barátja, akivel együtt nőttek fel, mindenet együtt csináltak, nem "csak" 5-6 éve ismerik egymást, először nálam próbálkozott be, amikor még nem volt barátom.

nem jött be, akkor ismertem meg a mostani pasimat. ezek után a srácnak volt képe rányomulni a barátnőmre, aki X-éve együtt él már a párjával és akinek ő állítólag legjobb barátja.

most ebből van a botrány.

tehát igen, a pasik ugyanúgy rányomulhatnak egymás nőjére mint fordítva, és a barátság nem feltétlenül attól erős hogy évtizedek óta tart.

volt egy sokkal régebbi barátnőm akivel együtt nőttem fel, mégse vele tartom a kapcsolatot. mert kinőttem, én élem az életem ő meg a 4 fal között penészedik önsajnálatban de sehova nem menne.

tehát az idő, a nem, a kor mind általánosítások.

2012. febr. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is a mentalitas all a dolgok hattereben.

Jo, persze van kivetel, de teny, h igaz az, amit a kerdezo allit.

Sot, a ferfiak inkabb bandazni szeretnek.

2012. febr. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
nőknél nagyobb a féltékenység.
2012. febr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges itt morális kérdéseket felvetni. A "Kit választana egy nő a szerelme és a barátai közül... stb" kérdések annyira bénák. Nem választanék, ugyanúgy, ahogy a legjobb barátnőm és a szerelmem se kényszerít választás elé!


Nekem egy legjobb barátnőm van lassan hat éve, már mondtam neki, hogy ő lesz a keresztanyja az első gyerekemnek, amit a szerelmem is támogat, mert ők ketten is nagyon jó barátok :)

Nem értem amúgy azokat sem akik azt írják, hogy szerelmet akármennyit lehet találni igaz barátot viszont nem. Igaz szerelmet ugyanolyan nehéz találni, mint igaz barátot. Nem is értem ezt. Nekem egy szerelmes társ ennyit jelent: barát, családtag, szexpartner, beszélgetőpartner.

Egy barát ugyanez csak szex nélkül.

2012. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%
Csak azt nem értem, h miért pontoztátok le a válaszomat...Baj, hogy 9 éve van 2 igaz barátnőm és nem a "facebookon vagyunk öribarik", és nem az a legfontosabb az életben h több faszt fojunk, mint kilincset? Bár manapság ez a sikk...És ezt nem vénasszonyként mondom, hanem 21 évesen. Gratulálok.
2012. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Nők közötti barátság:


Tegyük fel, ha egyik este a feleség nem jön haza és a férj másnap megkérdezi: hol aludtál? A feleség azt válaszolja: egyik barátnőmnél.

Ekkor a férj felhívja a feleség 10 legjobb barátnőjét, de azok közül egyik se igazolja ezt vissza.


Férfiak közötti barátság.


Ha mondjuk a férj nem jön haza egyik este és a feleség megkérdezi másnap: hol aludtál? A férj azt válaszolja: az egyik barátomnál.

Ekkor a feleség felhívja a férj 10 legjobb barátját. Ezek közül 8-an igazolják, hogy ott aludt, ketten meg hogy még mindig ott van.

2012. febr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!