Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erősebb a férfibarátság...

Miért erősebb a férfibarátság mint a női?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Mert két nő nagyon ritkán tudja őszintén szeretni egymást.
2012. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nem erősebb egyik sem a másiknál. Nekem két igaz barátnőm van, már 9 éve együtt vagyunk szó szerint jóban-rosszban.

21/L

2012. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Nők barátságai is lehetnek hosszantartók és erősek. De az igaz, hogy a nők jobban elkötelezik magukat a családnak, nem marad idejük a baráti kapcsolatokra. És nem is csak az idő miatt, hanem a godnolatvilágukat is lefoglalja a család.


A férfiak jobban függetlebnítik magukat. ők nem maradnak meg mondvacsinált magyarázatokkal, hanem egyszerűen elmennek otthonról, és élhetnek a barátoknak, szerelmeknek,


Üdv, és baráti kézszorítás.

2012. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
81%
Mert ha a nő nem alszik otthon mert csalja a kandúrját, és a párja másnap körbetelefonál 10-ből 10 barátnő azt mondja h nem aludt nála. Fickónál ilyen esetben 10 haverből 6 azt mondja h ott aludt, 4 pedig h még most is ott van. :)
2012. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Mert a férfiak egymás homlokát tartják egy átmulatott éjszaka után, a nők pedig csak a WC ajtót tartják egymásnak!

:D

2012. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

A férfiank a másik férfi haver.

A nők nagy részének a másik nő vetélytárs. Ezért nehezebben alakul ki szoros barátság.

Érdekes dolog, hogy sok nőgyülölő nőt ismerek, férfi gyülölő férfit egy darabot se.

2012. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Kisebb a rivalizálás két férfi között! Plusz a férfiak egymás barátnőire kevésbé repülnek rá, mint a nők egymás pasijaira...
2012. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 remzinger válasza:
40%

Szerintem ez hülyeség! Nekem legalább 20 éve, azaz gyerekkorom óta ugyan az a személy a legjobb barátnőm, azóta már Neki is és Nekem is van gyerekünk, és Ők is jókat játszanak együtt.

Sőt ismerek olyan pasikat, akik 1000 évig voltak legjobb barátok, együtt nőttek fel, katonatársak voltak, stb., aztán egy hülye félreértés miatt 3 éve nem beszélnek egymással, és már szerintem nem is fognak!

Szóval szerintem semmivel sem erősebb a férfi barátság, mint a női!

2012. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
mindkettő esetében csak és kizárólag adott személyek gondolatvilágáról lehet ítélni. Ismerek sz@rkavaró férfiakat, és nőket egyaránt, illetve ennek az ellenpólusát is akik nem tesznek keresztbe a barátjuknak és segítik mindenben. Szóval egyénfüggő!
2012. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez sztem hülyeség. Egyszerűen meg kell találni azt a barátot nemtől függetlenül, akivel az ember tényleg egy hullámhosszon van. Nekem egy ilyen barátnőm van, de érte tényleg tűzbe tenném a kezem. Meg az sem mindegy, hogy ki mit definiál erős barátságnak... nálam pl. az nem kizáró ok, hogy nem húzzuk ki minden szarból a másikat. És az is hülyeség, hogy csak a női barátságokban van rivalizálás, azért nem egy férfibarátságról is hallottam, ahol azon megy a vita, hogy ki a legnagyobb nőcsábász vagy hogy kinek van a legjobb verdája. Ha azt mondanám, hogy minden férfibarátságban ez van, hazudnék, mert általánosítanék-de ugyanígy általánosítás az is, hogy lányok közt nem is lehet igazi barátság, mert versenyezni fognak abban, hogy kinek vannak a legtrendibb cuccai meg hogy ki a szebb...
2012. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!