Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a lányomnak...

Hogy mondjam meg a lányomnak hogy összejöttem valakivel mellesleg a volt osztályfőnökével, aki terhes tőlem?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek a lányom 13 éves és össze szeretnék költözni a párommal!!

2012. febr. 5. 14:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%

ma 15:31

ha unatkoztok akkor olvassatok,vagy nézzetek filmet.De kamu kérdéseket kiírni elég hülye szórakozás..Ezen élvezkedtek vagy mi??Sajnos sokan segítőszándékkal írnak,és ti meg röhögtök rajtuk,becsapjátok őket..

2012. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Hogy lenne 'jobb' a kamuérdésed? Egyre ügyesebben kamuzol, egyre hihetőbb? Ha már nyomorult vagy, legalább ne reklámozd, jézusom... én meg gyakran csodálkozok, hogy hogy vannak ilyen legalja családi kapcsolatok, és kiderül, hogy a fele csak egy unatkozó tini beteges agyszüleménye. Ez az oldal tőletek gané, mi lenne, ha felnőnétek mondjuk? Ha ennyire nincs mit csinálni, eljöhetsz ide havat lapátolni vagy ha fázik a pitsád, akkor szórok szét egy kis lisztet, adok egy fogkefét, aztán tessék összeseperni! Jó lesz?
2012. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem elsőre csak azt mond el neki, hogy együtt vagy ezzel a nővel, aztán mikor már hozzászokott ehhez a gondolathoz, mondjuk 1 hónap múlva mondjátok el neki, hogy testvére lesz.
2012. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy félek, hogy nem fogja elfogadni a páromat?! Mutasd már meg neki, hogy ki a főnök, ha zsörtölődik kapjon egy pofont, nehogy már a felnőtt férfi féljen egy kislánytól...
2012. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!