Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a lányomnak...

Hogy mondjam meg a lányomnak hogy összejöttem valakivel mellesleg a volt osztályfőnökével, aki terhes tőlem?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek a lányom 13 éves és össze szeretnék költözni a párommal!!

2012. febr. 5. 14:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%

én 38 éves vagyok,de ezeket a szavakat,hogy naon,télleg stb nem használom,mert nekünk már nem állna rá az agyunk..

Én is furcsállom,hogy így írsz,

Ha a kérdés igaz,akkor sem értem..

Miért is kérsz segítséget?? A lányod az úr otthon vagy mi??

Ha igaz a kérdés,akkor csak tájékoztatni kell,hogy hamarosan összeköltözöl "Mónikával" és nemsokára kistestvére lesz. A lányodnak sok beleszólása nem lehet az életedben,de mondjuk már a kapcsolat kezdetén sem zártam volna ki.Akkor lett volna ideje neki is feldolgoznia,elfogadnia a helyzetet.

2012. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%

Apám a volt tesitanárommal jött össze, és? Elfogadtam - az már más dolog, h... na, mindegy, nem bírunk együtt élni, és kész.


Ültesd le a kiscsajt és mondd el neki. Ennyi. Furcsa lesz neki, esetleg hisztizik is (nem törv-szerű), aztán elfogadja. Azt viszont soha ne feledd, h a nő csak a második lehet, első a gyermeked.


Apa elfelejtette, mindenben a mostohámat védi, dedósként kezel (22 vok), a nő a szent, én meg le vagyok ejtve. Ezt a hibát ne kövesd el.

2012. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%

"haha naon vicces télleg!!de én komolyan kérdeztem!!"


Ez egy tizenéves kis csajnak a stílusa !!!


Amúgy mond azt, hogy

tavaly téged húzott meg az osztályfőnöknőd,

idén meg én húztam meg őt!

Most kvittek vagyunk.

2012. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

Hja! Mond azt, hogy

kislányom, holnaptól nyugodtan szólíthatod az osztályfőnöködet MAMÁNAK !!

2012. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt el tudta fogadni, hogy szétmentetek az anyukájával,akkor ezt is el fogja fogadni, pláne ha mondjuk szerette is azt a tanárt, De miért vártatok a babáig,miért nem mondtátok el már neki? Ha meg az első alkalommal becsúszott a baba,akkor gratulálok a tanítónéninek, mit várunk akkor a mai ifjúságtól!
2012. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
43%
Nem mind1 ki írta ki? kérdés amire kell válasz ennyi, ez az oldal lényege
2012. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%
Csak minek válaszoljunk olyan kérdésre, ami nem is valós helyzetet takar + minek 'tápláljuk' egy unatkozó tini efféle szórakozását?
2012. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%
Naon meg télleg... És nem tudod tagolni a mondatot vesszővel, és fogalmad sincs, hogy a mondat végi írásjelek után és nem elé kell szóköz, ha új mondatot kezdesz. Valamint feleslegesen halmozod az írásjeleket. - épp mint a tizenéves korosztály.
2012. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
85%
Árulja már el nekem valaki, hogy MIRE JÓK EZEK A KAMUKÉRDÉSEK?
2012. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17%
unaloműzés. én is szoktam kitalálni kérdéseket, bár az enyém ennél jobb :D
2012. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!