Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van apámból! Mit tehetnék?

Elegem van apámból! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Állandóan azzal zaklat, hogy tanuljak. Ha péntek délután hazaérek a suliból az az első szava, hogy menj fel a szobádba tanulni. Szombat délután mikor jöttem le a szobámból megkérdezi, hogy tanultam-e. Múltkor el akartam menni péntek délután sétálni a barátnőimmel, erre nagy ordibálások közepette közölte, hogy 1 órára kimehetek, utána pedig haza fogok jönni és leülök tanulni... Annyira elegem van ebből, hogy nem csinálhatok semmit mert nekem tanulnom kell állandóan. Pedig jó jegyeim vannak aránylag, kivéve a matekot.

2012. febr. 5. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bele ne halj, amúgy megértem.


A törit pl. csak meg kell tanulni, elég szégyen, h csak 3-asra állsz belőle.

A matekra nem szólok semmit, abból én is épphogy átmentem.


De apud is túlspirázza, hisz egy délutáni sétától nem fogsz megbukni.

Kérdés még: hogy beszélsz vele, segítesz-e otthon, mert ez sem mindegy ám.

2012. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Képzeld el nekem is elegem van néha az enyémből, pedig már nem kell tanulnom, de még szeretnék:), pedig 38éves vagyok, felnőttem:), családom van. És még időnként nekem is okoskodnak. Gondold el az én lányom 18 éves, és az előbb kérdeztem ki tőle a törit. Sajnos lusta.., de neki sincsenek már most rossz jegyei. Csak tudod mi a gáz,az hogy manapság a jó jegyekkel is nehéz........
2012. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!