Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van apámból! Mit tehetnék?

Elegem van apámból! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Állandóan azzal zaklat, hogy tanuljak. Ha péntek délután hazaérek a suliból az az első szava, hogy menj fel a szobádba tanulni. Szombat délután mikor jöttem le a szobámból megkérdezi, hogy tanultam-e. Múltkor el akartam menni péntek délután sétálni a barátnőimmel, erre nagy ordibálások közepette közölte, hogy 1 órára kimehetek, utána pedig haza fogok jönni és leülök tanulni... Annyira elegem van ebből, hogy nem csinálhatok semmit mert nekem tanulnom kell állandóan. Pedig jó jegyeim vannak aránylag, kivéve a matekot.

2012. febr. 5. 12:36
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:
24%
Szörnyű sorsod van, gyerekfejjel tanulnod kell. Vajon, ha nem veszekedne veled ennyit az apukád, akkor is jó jegyeid lennének? Feltételezem, nem. Úgy tűnik, te az a gyerek vagy, akit rá kell kényszeríteni a tanulásra, ezért veszekszik veled ennyit. Te meg gyerek vagy, ez a dolgod.
2012. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem kell kényszeríteni a tanulásra. De elegem van már belőle, hogy sehova sem mehetek meg mást sem csinálhatok.
2012. febr. 5. 12:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Talán rossz a társaságod, nagy a szád, nem segítesz otthon.

Mik azok a jó jegyek?

2012. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös meg van egy két 3-as. A matek meg 2-es, de hát az sosem lesz jobb.
2012. febr. 5. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Hányadikos/ hány éves vagy? Melyik tárgyakból állsz 3-masra?
2012. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16 vagyok, 10-es és földrajzból vagyok 3-as meg töriből.
2012. febr. 5. 12:54
 7/12 anonim ***** válasza:
a faterod egy idióta.
2012. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Hallotta valahol, hogy a gyerekkel foglalkozni kell és ő így foglalkozik.

Mindazonáltal ez nem egy jó bizonyítvány. Az hogy két dologból gyenge vagy, azt én meg tudom érteni, de akkor a többi legyen már négyes meg ötös és ne legyen már hármas év végén.

2012. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia


hát nem is tudom ha apám még élne elviselném akár milyen bunkó lenne :-S

de az tény hogy tanulni kell most még lehet nem látod értelmét de később bizony bánni fogod ha nem teszed

2012. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Töriből és matekból fel kell fejlődnöd. Ezek érettségi tárgyak. Nem lehet, hogy emiatt aggódik? (Szeretem a jót feltételezni, és nem azt, hogy apukád kicsit sündisznó módban van.)
2012. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!