Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mostanába anyu nagyon keveset van velünk. Folyton dolgozik, volt olyan is, hogy 3 napig nem is láttam egyáltalán. reggel 8-tól éjszaka 1-ig bent van és ez engem már kezd kicsit idegesíteni, meg hiányzik is. szeretnék vele beszélgetni néha, de nem tudok, max. telefonon, de ott meg nem mindig érem el.. persze, hogy dolga van ,de van családja is! van amikor ezért már sírok. ... most hétvégén is alig volt itthon, akkor pedig aludt, mert fáradt. vannak rajta kívül még emberek, nem muszáj neki ennyit dolgoznia. szerintetek mit csináljak? vagy mit mondjak neki, hogy többet legyen velünk? köszi előre is a válaszokat:) 13/L
2012. jan. 30. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem üljön le a család(vagy csak te meg édesanyád), és beszéljétek meg ezeket gondokat
2012. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudsz tenni, biztos nem azért dolgozik ennyit, mert nem akar veled lenni, hanem mert muszáj és a legjobbat akarja neked adni. Annyit tudsz tenni, hogy segítesz neki a házimunkába, azzal is kevesebb dolga lesz otthon.
2012. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal, ha esetleg akadna egy kis szabadidő szervezzetek valami közös családi vagy csajos programot. :) de mindenekelőtt beszéljétek meg a dolgokat :) sok sikert remélem megoldódik a problémátok :)
2012. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!