Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit teszel, hogy a párod több...

Mit teszel, hogy a párod több legyen tőled, és ő mit tesz, hogy azt érzed fontos vagy neki?

Figyelt kérdés
mostanában gondolkodom ezen, mert én úgy érzem a barátom olyan közömbös velem mint egy idegennel. mondtam neki, erre kiderült, ő is ezt érzi, csak fordítva, hogy én vele.
2012. jan. 29. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Probáljatok egymásra hangolódni, egy kis közös vacsi, romantika, egy együtt töltött éjszaka, néha olyan jó érzés lehet ez :) Sok sikert:) 14L
2012. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

én most másokra vagyok kíváncsi,

másoknál hogy megy ez?

2012. jan. 29. 17:25
 3/17 anonim válasza:
71%
Fürödj vele a hálószobában gyújts illat gyertyát, kedveskedj neki lepd meg 1 csini fehérneművel. készíts neki reggelit süss sütit =) menyetek korcsolyázni
2012. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

másokra vagyok kíváncsi

ki miből érzi, hogy szeretik és ki hogyan mutatja ki párkapcsolatban, nem néhai alkalmakkal, hanem a mindennapokban.

2012. jan. 29. 17:28
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát a volt párom mindig nagyon kedves volt velem. Figyelt véletlenül elejtett megjegyzéseimre. pl h 6 a kedvenc számom. és egyik nap hozott nekem egy szál rózsát amin 5 bimbó volt. vagy reggel mire felébredtem hozott nekem péksütit. ilyen apróságok. mindig mondta h mennyire szeret, ami nagyon jól esett.


Sajnos én nem nagyon tudtam kifejezni az érzéseimet, pedig nagyon szerettem, de egyszerűen nem tudtam kimutatni rendesen. Azóta is bánom, mert biztos jól esett vna neki ha egyszer kétszer én is meglepem őt mondjuk vacsival, vagy sütivel, esetleg ha elfogadtam vna melyik focicsapatnak szurkol (ami nekem végül is mind1 volt, csak ellenkezésképpen mindig leszóltam xD)


Hát ennyi a személyes :)

2012. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

pont ilyesmikre gondolok, köszi a választ

várok többektől is

2012. jan. 29. 17:37
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Napközben párszor felhívjuk egymást,ha hazaérünk öleléssel, puszival fogadjuk egymást, sokat beszélgetünk,nagyon sokat összebújunk,házimunka közben csak úgy rámosolygok vagy odalépek hozzá egy pusziért, néha segít nekem a házimunkában, ha elúszok vele, ha fáradt egyikünk a másik megmasszírozza,hajnalban kelek vele kaját készíteni,apró kis üzeneteket hagyunk egymásnak,azt is észrevesszük,ha a másiknak rossz napja volt,akkor nem nyaggatjuk a másikat.Ha valamelyikünk említ valamit, akkor a másik azt elkészíti,ha tehetjük megvesszük a másiknak-apróságok-pl.egy csoki Nagyjából így telnek a hétköznap. Figyelünk egymásra és a kapcsolatunkra,már 4éve!
2012. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kis ajándékokkal lep meg. Itt nem gondolok nagy dolgokra, van hogy ha ő megy boltba, hoz nekem egy csokit, mert tudja, hogy örülni fogok neki.

Támogat a munkámban, segít, hogy mindig jobb legyek benne, ahogy ezt én is megteszem érte.

Elmegyünk étterembe évfordulón, házassági évfordulón. Sokat sétálunk, és akkor mindig olyanokról beszélgetünk, ami a másiknak fontos. Megbeszéljük a problémákat ha vannak.

Gyergyafényes vacsi vagy fürdő itthon. Ha sokat dolgozik megmasszírozom, s fordítva.

2012. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én sem érzem hogy szeret. velem is közömbös mint egy idegennel sajnos. nem hallgat végig, nem kíváncsi a véleményemre. ami pozitívum és gondolhatnám hogy mégse vagyok közömbös neki, hogy reggelit készít mindig, figyelmes az ágyban. ennyi.
2012. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, 5-ször olvastam el a kérdést és az első választ, hogy egy ilyen kérdésre tényleg egy 14 éves kislány válaszol és együtt töltött éjszakát tanácsol...az agyam eldobom. Ha magamhoz térek a döbbenetből, válaszolok is.
2012. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!