Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám "munkája" tönkre teszi...

Apukám "munkája" tönkre teszi a családot! Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Apukám építőiparban dolgozik. Már 3 éve csak annyi pénzt kap, amennyivel eljut a munkahelyére és kifizeti az anyagot. (Nővérem pénzéből élnek a szüleim). Volt egy állás ajánlat, minimálbért kapott volna, de az is több, mint a semmi. Nem vállalta el, mondván, hogy "mit szólnak majd?".

Hiába mondtam, hogy engem nem érdekel mit szólnak a munkatársai, mert nem ők szenvednek, hanem a családja.


Annak ellenére, hogy tudja, naponta 10 eurót kapnak, újra kiment Ausztriába dolgozni. Egyszerűen hiába fut a pénze után nem fizetik ki. Azt mondják, hogy majd ekkor meg akkor, de semmi.

Akár hányszor beszélek Vele telefonon, csak veszekszek, mert nem értem miért van kint, amikor tudja, hogy nem fizetik ki. Azt mondja, hogy reménykedik.


Bűntudatom van, hogy elég gondja van, és még én is neki esek folyamatosan. Ráadásul a nővérem pénzéből élnek.

Tesóm diákhitelét is én fizetem. Ha nem lenne ösztöndíjam, nem tudom miből élnék az öcsémmel...


2012. jan. 25. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
:D KAMU... Rá 5 percre, hogy írta valaki, hogy elég gyanús már nem is mennek ki, mi? Idióta, legközelebb jobb sztorit találj már ki...
2012. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát igen ez elég fura volt mert egyszer a nővéredből éltek egyszer a nővéred hitelét te fizeted egyszer meg a te ösztöndíjadból hogy is van ez apukád ezt tudja hogy ilyeneket kérdezel
2012. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
most vagy a kérdező kamuzik,vagy pedig apád elku.rvázza vagy elgépezi a pénzt,vagy nem is ausztriába dolgozik..én itt lakom a határ mellett,jó magam is dolgoztam kint és sok ismerősöm is,eddig mindenki megkapta a pénzt,még a legputribb helyen is..ausztriában ezt nem merik meg csinálni mert úgy megb.asszák őket mint a huzat!apád kamuzik vagy pedig te!
2012. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!