Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ebből kiút? Meddig zsarolhat?

Van ebből kiút? Meddig zsarolhat?

Figyelt kérdés

Nincs családom, nincs lakásom, semmim nincs. Nincs hova mennem. A férjem erőszakoskodik velem folyamatosan. Ha nem csinálom azt amit kér akkor kiabál, ha odáig fajul a dolog akkor meg is üt. Eljönni nem tudok se elválni se. Többször volt olyan, hogy bezárt fürdőszobába órákra. Fél éve kezdődött az egész amikor mondtam neki, hogy el akarok válni. Nagyon ideges lett és rendesen kiosztott.

2 hónappal ezelőtt betelt a pohár és mondom elég volt most elmegyek. Elmentem a barátnőmhöz már ott álltam a házuk előtt, erre utánam jött kocsival a férjem, berángatott a kocsiba és vissza vitt. Akkor mondta, hogy ha még egyszer ezt csinálom akkor felakaszt .

Mit kéne tennem?


2012. jan. 23. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Meddig zsarolhat? ameddig hagyod.

Barátnőm 8 hónapig tűrte ezt a poklot, végül a NANE segítségével kijutott.

Hívd őket fel.

2012. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget, és menj el, amint tudsz!
2012. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A barátnődnek van férje? Mert ha van, és erős alkat, biztos vannak még barátai, ha más nem, ők megvédhetnek, és odaköltözhetsz, amíg nem találsz munkát. Olyan nincs, hogy kirángat más lakásából, és hazavisz. Egyszerűen ne nyissák ki neki a kaput. Szökj el még egyszer. Amúgy új törvény: ha valaki bemerészkedik a magánterületre, már rá lehet lőni.

Nagyon sajnállak amúgy, de muszáj talpra állnod, ilyen nincs. Max nem jössz ki addig a barátnőd lakásából, míg nem sikerül valamit elintézni. Ha nincs se melód se senkid, sokat már nem tudsz veszteni.

2012. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!