Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szereti jobban az...

Miért szereti jobban az anyukám a pasiját mint engem?

Figyelt kérdés
Már lassan bele betegszem..
2012. jan. 21. 23:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Leírhattad volna, hogy ez miben nyilvánul meg.
2012. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem jobban, csak másként.
2012. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
az én anyám is jobban szereti a pasiját, mint engem. ilyenkor a gyerek egy nemkívánatos, fölösleges elemmé válik, aki csak belerondít a szerelmi idillbe. én már el költöztem tőlük, mert nem voltam kíváncsi rájuk tovább.
2012. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Még a vak is látja..anyukám szerelmes..és már nagyon elegem van belőle .álandóan vele van nincs olyan nap amikor ne találkoznának..minden kívánságát lesi és vele megy mindenhova.olyan érzés mintha kitúrt volna a helyemről..
2012. jan. 21. 23:12
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem másként..sokkal jobban..
2012. jan. 21. 23:13
 6/19 anonim ***** válasza:

Veled nincs minden nap?

Milyen helyedről? Egy anyának a gyereke mindig gyereke marad. Viszont joga van egy felnőtt párhoz. Ha felnősz és szerelmes leszel, Te is többet leszel távol otthonról, mint addig. Akkor gondolod, az édesanyád fog ide írni, hogy kitúrta őt valaki a helyéről?

2012. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kitartás! A szerelem az elmúlik, de a gyerekét (általában)mindig szeretni fogja egy anya.

Elhiszem, hogy zavar. Mondd el neki, hogy te ezt érzed. Lehet észre sem veszi a rózsaszín ködtől, hogy elhanyagol téged.

Remélem sikerrel jársz!

Egy anya!

2012. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Te féltékeny vagy. És tuti lány.

Amikor a szüleim elváltak, anyukám talált egy férfit, én örültem neki, mert mindig rendes volt velem is. Csak azt sajnáltam, hogy nem házasodtak össze, nem hogy sopánkodjak,vagy el akarjam marni. Még én mondtam, hogy béküljenek ki, mikor néha összevesztek.

Szóval állj le, vagy tönkre teszed anyád életét.

2012. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Mi az, hogy tönkreteszi az életét?

Egyesek egyszerűen elképesztőek. Nem minden ember egyforma, és adott reakciók sem egyformák. Ennyiből képtelenség megítélni, hogy helyes vagy helytelen.


Kérdező! Miért nem beszélsz anyukáddal? Én biztosan megbeszéltem volna vele, ahelyett, hogy magamban szomorkodom.

2012. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk.és mégjobban összevsztünk.aztán kibkültünk..Egyébként amikor felhozom a témát akkor mindig odajön és megpuszil hogy én hogy gondolhatok ilyenre hogy jobban szeretem..aztmondta hogy még az életét is oda adná értem..de ugy vagyok vele hogy mondani bármit lehet..
2012. jan. 21. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!