Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szereti a pasiját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szereti a pasiját az már r*banc? 18/L

Figyelt kérdés
Egy sráccal együtt vagyok már 4 hónapja és szeretjük egymást, ő nem igazán szeret bulikba járni. Ha a bnőimmel elmegyünk bulizni, akárhányszor odajön egy pasi hozzám, és közlöm vele hogy van barátom, ilyeneket kapok 50%-ban hogy: k*rva, r*banc, "jól szopod te lotyó?" és ehhez hasonlókat. A pasiknak már az is rossz ha valaki hűséges?
2011. dec. 6. 02:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sztem csak engedd el a füled mellett.
2011. dec. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rossz, nem a te barátnőjük vagy. :) Jobb is...
2011. dec. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D:D

Írigy gyökerek... :D Ilyenkor ne szeppenj meg, röhögj az arcukba és mond nekik, hogy "bocsi, én csak a nagyot szeretem".

Garantáltan hűvösre teszed őket :D:D:D:D


Ezek a felszínes sz@rdarabok nem ismerik a tiszteletet... B@szni mennek a buliba, nem mulatni. (Mármint nem úgy mulatni)


21F

2011. dec. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Szereted és nélküle jársz bulizni...? Én a barátnőm nélkül sose mentem és nem is mennék (ő se szeret bulizni, de miattam eljött).

Amúgy nem ribanc, ha TÉNYLEG szerti, de ha nem tényleg, akkor se feltétlenül.

2011. dec. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jézusom hány évesek ezek a palik :S


nem, nem vagy ribanc. de egy diszkóban ekkora az átlagintelligenciaszint, nem is értem minek jársz oda

2011. dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
vagy megelőzött a híred...
2011. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez igen felismerhető! Irigyek a pasidra!!! :) Szerinted ha oda mennek hozád és nem mondanád nekik. akkor mit mondanának. Hát persze hogy bókolnának meg minden. Deh irigyek :D
2011. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lifeishard ***** válasza:
Az az 50% az unintelligens, és/vagy frusztrált, érzelmileg éretlen réteg. Nem érdemes idegesíteni magad rajtuk. És a kérdésedre válaszolva - az említett csoportnak baj, hiszen ők könnyű numerát akarnak, ami nem is lenne baj, csak mindig rosszkor és rossz helyen keresik. A párkapcsolatban élő férfiak számára nem rossz, hanem éppen ellenkezőleg, nagyon is jó, ha a nő hűséges, szóval csak így tovább
2011. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Ne legyél hülye! A visszautasítás miatt mondják ezeket! Amúgy meg lehet azt hiszik h csak kamuzol és le akarod rázni őket. Mellesleg: Milyen helyre jársz te ahol ilyen tahók vannak???

Bár azt sosem értettem h minek megy dizsibe az aki nem akar semmit sem?!

2011. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha van baratod, akkor miert mesz bulizni? Nem jobb vele lenni? En nelkule nem is ereznem jol magam. Ez mar a ribancsaghoz vezeto ut. :D Amugy tenyleg a visszautasitas miatt mondjak ezt neked, de meg is erdemled egy kicsit.

Jobb neked egy zullott tarsasag (a diszkoban levo reszeg, stb emberekre ertem), mint a baratod... :)

Ha annyira szeretnel menni, akkor kerd meg a baratod, hogy menjen el veled a kedvedert.

2011. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!