Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnő az ilyen?!

Izabell kérdése:

Legjobb barátnő az ilyen?!

Figyelt kérdés
Szinte 7 éve "legjobb barátnők" vagyunk. Igaz, az utóbbi 1-2 évben lelkiekben nem olyan erős ez a kapcsolat. Nem tudok annyira kötődni hozzá. Egy éve, vagy több 17 [akkor még 16]éves létére egy 35 éves pasival jár. A szülei nem is tudnak róla. Hazugságok segítségével rengeteg időt tölt a barátjával. A férfiról annyit, hogy nem áll jó hírnévben.Ezek mellett az osztályunkban van egy fiú akivel állandóan együtt lóg. Amikor kicsengetnek felszökik mellőlem[padtársak vagyunk] s megy beszélgetni a fiúval. Annyit nem kérdez tőlem: "hogy vagy, mi történt a tegnap?". Na jó néha felhív telefonon, vagy egyet korizni, de akkor is. Rengeteget hazudik mindenkinek, nekem is és büszke.Sokan észrevették már azt, hogy a kapcsolatunk nem a régi. A minap azt mondta az egyik lány, hogy "ugy sajnállak....sz*rba se néz". Már nem akarok annyira a barátnője lenni. Hogyan éreztessem vele, hogy nem tűröm tovább?Vagy csak reagálom túl?

2012. jan. 21. 16:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
igen:P én vagyok
2012. jan. 24. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!