Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnő az ilyen?!

Izabell kérdése:

Legjobb barátnő az ilyen?!

Figyelt kérdés
Szinte 7 éve "legjobb barátnők" vagyunk. Igaz, az utóbbi 1-2 évben lelkiekben nem olyan erős ez a kapcsolat. Nem tudok annyira kötődni hozzá. Egy éve, vagy több 17 [akkor még 16]éves létére egy 35 éves pasival jár. A szülei nem is tudnak róla. Hazugságok segítségével rengeteg időt tölt a barátjával. A férfiról annyit, hogy nem áll jó hírnévben.Ezek mellett az osztályunkban van egy fiú akivel állandóan együtt lóg. Amikor kicsengetnek felszökik mellőlem[padtársak vagyunk] s megy beszélgetni a fiúval. Annyit nem kérdez tőlem: "hogy vagy, mi történt a tegnap?". Na jó néha felhív telefonon, vagy egyet korizni, de akkor is. Rengeteget hazudik mindenkinek, nekem is és büszke.Sokan észrevették már azt, hogy a kapcsolatunk nem a régi. A minap azt mondta az egyik lány, hogy "ugy sajnállak....sz*rba se néz". Már nem akarok annyira a barátnője lenni. Hogyan éreztessem vele, hogy nem tűröm tovább?Vagy csak reagálom túl?

2012. jan. 21. 16:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
beszélned kell vele erről, mert anélkül nem valószínű, hogy változnak a dolgok. hacsak nem szakít az öreggel..
2012. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne keresd, te is menj oda máshoz dumálni a szünetekben. Lógj másokkal a suliban. Ne aggódj, egy darabig fel sem fog neki tűnni. :)

Aztán, ha panaszkodik, akkor szépen, mosolyogva mondd el neki, hogy ő is lesz@r téged, így hát úgy gondoltad, hogy te is más barátok után nézel.

2012. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell vele foglalkozni kezdj el másokkal barátközni.. konkrétan őt se érdekli a barátságotok...
2012. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia, 31 vagyok, - ha gondolod, segítek megértetni a barátnőddel "egy hullámhosszat találni"... ;D
2012. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Talán egyelőre én sem méltatom őt annyira, hogy beszéljek a dologról.

Utolsó válaszoló: Jót röhögtem ezen:)))de VISSZAUTASítom!

2012. jan. 21. 16:44
 6/11 anonim ***** válasza:
affene, már megint így jártam... :D
2012. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Várom még válaszaitokat!:)
2012. jan. 21. 20:14
 8/11 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem meg a "legjobb" barátnőmmel...:SSmostanában le se szar megy a kis cigis meg drogos barátnőivel mindenfelééé már elis ült mellőlem..kaptam olyan tanácsokat h hadam meg mondtáák már h ülye h a másik lánnyal foglalkozik mert h sokat köszönhet nekem..de hát naa ,most már én se futok utánna menjen csak...már nem érdekel
2012. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát igen ...az ilyen nem, hogy csak nem "legjobb" barátno de meg baratno sem!...jol is teszed h kerulod
2012. jan. 22. 13:04
 10/11 anonim válasza:

te vagy az izabell?


SAJNÁLOM

2012. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!