Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez becsapás?...

Szerintetek ez becsapás? Anyukám beteg, megér ennyit?

Figyelt kérdés
Anyának a pajzsmirigyébe elég csúnya elváltozást találtak, most kiderült, hogy hideg göb, annyit mondtak, hogy valószínűleg rosszindulatú... Még lesz egy vizsgálata, azt tippeljük, hogy ki kell műteni, és nem lehet tudni, hogy mikor kerül erre sor. Itthon van, de nagyon rosszul érzi magát. Most mondta egyik barátnőm ezt a deutérium mentes vizet, hogy egy ismerősének hasonló problémái voltak, és úgy gondolják, hogy ez is hozzájárult a felépüléséhez. Utánanéztem, sok jót hallottam, de teljesen ledöbbentem az árán. Természetesen semennyi pénzt nem sajnálok rá, a föld alól is előkerítem, de félek, hogy kicsit kamu van a dologban. Aztán meg jönne a lelkiismeret-furdalás. Ti mit tennétek?
2012. jan. 20. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A pajzsmirigyrák gyógyulási aránya 95% fölött van, ha rendesen kezelik. Mindenféle hókuszpókusz nélkül.


"Utánanéztem, sok jót hallottam, de teljesen ledöbbentem az árán. "


1-2 ezer forint/liter. Ha ennél sokkal több, ott valami turpisság van.


"semennyi pénzt nem sajnálok rá"


Erről van szó. Az ilyen üzletek úgy működnek, hogy a szerencsétlen hozzátartozó "semennyi pénzt nem sajnál". És ha mégis ellenáll a kamunak, akkor meg lelkiismeretfurdalása lesz, mert "hátha mégis használt volna". Ezt használják ki azok, akik a mindenféle csodagyógyszerekkel házalnak.


"Utánanéztem, sok jót hallottam"


Hol? Magas impaktfaktorú tudományos folyóiratban vagy reklámcikkben? Hozzánemértők élménybeszámolóiban?


Ha ez a csodavíz hatna, akkor az orvosok felírnák és támogatná a TB, így nem kerülne sok pénzedbe.


Én a helyedben nem akarnék okosabb lenni a kezelőorvosoknál.

2012. jan. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!