Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez becsapás?...

Szerintetek ez becsapás? Anyukám beteg, megér ennyit?

Figyelt kérdés
Anyának a pajzsmirigyébe elég csúnya elváltozást találtak, most kiderült, hogy hideg göb, annyit mondtak, hogy valószínűleg rosszindulatú... Még lesz egy vizsgálata, azt tippeljük, hogy ki kell műteni, és nem lehet tudni, hogy mikor kerül erre sor. Itthon van, de nagyon rosszul érzi magát. Most mondta egyik barátnőm ezt a deutérium mentes vizet, hogy egy ismerősének hasonló problémái voltak, és úgy gondolják, hogy ez is hozzájárult a felépüléséhez. Utánanéztem, sok jót hallottam, de teljesen ledöbbentem az árán. Természetesen semennyi pénzt nem sajnálok rá, a föld alól is előkerítem, de félek, hogy kicsit kamu van a dologban. Aztán meg jönne a lelkiismeret-furdalás. Ti mit tennétek?
2012. jan. 20. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hallgasson az orvosokra,csináltassa meg a mütétet.

Anyósomnak folyton kiujul az agydaganata.Szinte minden csodaszert kiprobál ami létezik a piacon,de ezekről tájékoztatja az orvosát,plusz a gyógyszereket szedi,ha kell ismétlő mütét akkor elmegy.

2012. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Azt javaslom, ha ez egy daganat inkább Dávid Tamás professzort keressétek meg! www.codteainfo.hu
2012. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam én sem, hogy rábízzuk magunkat a vízre, természetesen vizsgálják, és kifejezetten "várja", hogy túl legyen a műtéten minél hamarabb. Csak egy kis kapaszkodó lenne.
2012. jan. 20. 14:28
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Én vennék és kipróbálnám. Tény, hogy hatalmas lehúzás, no de mi van akkor, ha hozzájárul az egészségéhez? Az egészségünk minden pénzt megér (ezt használják ki :( ).
2012. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


Természetesen ki lehet probálni,és ha van rá keret akkor kiprobálnám.Tudod ez is egy olyan dolog hogy valakinek beválik valakinek nem,ugyanugy ahogy a gyógyszerek sem válnak be mindenkinél ez ezzel is igy van.Ha segit istenitik ha nem segit azt mondják csalás.

2012. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia ne deutériumos vízzel kezdj hanem avemarral az egyetlen bizonyítottan hatásos szer. Sajnos az én apukám is ilyet szed a kórházba amint kiderült mi a baja rögtön adták neki az avemart. Deutériumos vízet nem hajlandó.Ezen kívül még Flavint szed.
2012. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha kemóznak, akkor C vitamin de hatalmas adagban és avemar.

Ezek csökkentik a kemó mellékhatásait (hányás, immunhiány)

2012. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem a számlák és étel helyett veszitek,akkor próbáljátok ki. Ha anyukád hisz benne, még segíthet is.

Jobbulást neki :-)

2012. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Becsapás mert csak egy sima víz. Viszont te hiszel abban, hogy ha ezt megissza akkor jobban lesz. Ha ő is hisz benne, akkor ténylegesen jobban lesz, mert erre ösztökéli saját magát :).
2012. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azért tartom ezt hasztalan hülyeségnek, mert a hidrogén-deutérium és ezáltal a víz-nehézvíz arány is nagyjából állandó a természetben. Attól, hogy csökkentett (nem mentes!) vizet veszel, esetleg még azzal is főzöl, nem küszöbölöd ki a zöldségekből, gyümölcsökből és egyéb víztartalmú élelmiszerből a deuterált víz bejutását a szervezetbe. Tudom, hogy minden meg szeretnél tenni édesanyádért, de az erre fordítandó pénzt inkább hasznosabban költsd el. Kérdezz meg inkább orvosokat, hogy milyen kiegészítő kezelést ajánlanak!
2012. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!