Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem emlékszem?

Miért nem emlékszem?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszant, hogy nem emlékszem sem az óvodai, sem az általános iskola alsó tagozatos éveimre.Miért lehet ez? Úgy érzem magam mintha nem lenne teljes az életem.
2012. jan. 19. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet h emlékszetkiesésed volt?vagy lehet csak nincs túl sok emléked.
2012. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most én sem tudnék részletes beszámolót tartani ezekről az időszakokról, de sok olyan emlék bennem maradt, ami valamiért megfogott. Vagy csak szimplán emlékszem rá.

Mennyi idős vagy?

2012. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Harminc éves vagyok.Nagyon jó a memóriám, ezért is bosszant, hogy nem emlékszem semmire.Az emlékeim között mindig csak a rosszakra tudok visszaemlékezni.Ez miért lehet?
2012. jan. 19. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, én is csak a rosszakra emlékszem, mondjuk nem a sulis évekből, de az összes eddigi párkapcsolatomból. Tényleg, egyetlen jó emléket sem tudok felidézni belőlük. Múltkor édesanyám mondta, hogy milyen jó volt, amikor az ő párjával meg az én akkori pasimmal nyaraltunk Balcsin. Néztem rá hülyén, hogy ilyen volt? Erre elkezdett mesélni, hogy mikor voltunk, miket csináltunk, egy csomó dolgot, én meg csak kamilláztam, hogy "biztos, hogy én is ott voltam?"

Szerintem az agyad védekezik így. Egyébként nekem is nagyon jó a memóriám, életem fontosabb eseményeiből még arra is emlékszem, hogy aznap milyen bugyi volt rajtam. De a kapcsolataimra nem...

24N

2012. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!