Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ölelés kártyás dobozkát"...

"Ölelés kártyás dobozkát" szeretnék ajándékozni karácsonyra, de már nem emlékszem pontosan, hogy milyen kártyákat lehet bele tenni?

Figyelt kérdés

Emlékeim szerint egy kis dobozkába kell tenni a kártyákat. a kártyákoon ilyen szavak szerepelnek: 1 ölelés, 1 csók, 1 beszélgetés. A dobozkához tartozik vmilyen szöveg is de nem tudom pontosan, hogy hogy szól kb. így : a kártya felmutatásával jogosultá váltál az ajándékra.... sajna nem tudom pontosan:-((((

Ha valaki ismeri az légyszi írja le részletesen!!!!! Előre is köszi köszi köszi


2008. dec. 10. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem tudtam kihagyni:


Egy férfi mondja a haverjának:

- Nem tudom, mit vegyek a feleségem születésnapjára. Megvan mindene, megvehet magának bármit, amit szeretne.

- Figyelj csak! Miért nem adsz neki egy kártyát, amire ráírod: "Ez a kupon egy óra szexre jogosít, az Ön által kívánt módon"?

A férfi így is tesz. Másnap újra találkoznak.

- Na, hogy sikerült az ajándék? - kérdi a haver.

- Ne is mondd! Odaadtam neki, amikor elolvasta ugrált örömében. Aztán a nyakamba ugrott, homlokon csókolt, majd elrohant, és visszakiáltotta: "Egy óra múlva itt vagyok!"

:D

2008. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!