Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne görcsöljek...

Mit tegyek, hogy ne görcsöljek rá ennyire mindenre?

Figyelt kérdés

Alapjáraton is nagyon stresszes vagyok, viszont most van néhány problémám, amin lehet idegeskedni (nyelvvizsga, jelentkezés egyetemre, forgalmi vizsga). Tudom, hogy ezeken nem lenne szabad kibukni, de nem tudok mit csinálni, folyamatosan görcsöl rajtuk, és ideges vagyok. Ez már addig fajult, hogy reggeltől hányok, és görcsöl a gyomrom. Teljesen ki vagyok borulva. Mit tegyek, hogy lazábban tudjam venni a dolgokat?

20/L


2012. jan. 14. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszihológust vagy legalább egy orvost, talán a nyugtató segítene. Ismerősöm is ugyanígy van.
2012. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

komolyan írom:

2012. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne halgass rájuk!Te kell megtaláld a megoldást és nem az orvos.
2012. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden reggel 2 kupa szilva pálinka
2012. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, neked sürgősen meg kell tanulnod valami relaxációs technikát, agykontroll tanfolyam például, vagy pszichológus segíthet hipnoterápiával...

Ez így nagyon nem jó.

Addig is citromfűtea (de ne adagold túl). Vehetsz élő citromfüvet kis földben Kaisersben, Sparban - 2-3 levél / nagy bögre mondjuk 5 percig. Szárítva, teafilterként kapható bármilyen élelmiszerboltban, DM-ben, patikában.

2012. jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!