Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindentől kikészülök sirok...

Mindentől kikészülök sirok mit csinaljak hogy lelkileg erősödjek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=V-AgV6ciitk&feature=g-vrec&co..


Én is :) Most épp ettől... :)

Gyere sírjunk együtt, meglátod, aztán jobb lesz...

2012. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sportolj bébi sportolj!

Mozogj!


Bármit!

Bárhol!


Egy kis kedvcsináló;)


http://www.youtube.com/watch?v=L35qBS7XqvI


http://www.youtube.com/watch?v=gnGPRyCQ8lw

2012. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem vagy egyedül :( viszont próbálom leszarni a körülöttem forgó romlott világot... Szarra nem lehet várat építeni!!!!!!!! Egyébként nézz valami jó filmet, vagy tanulj matekot... haha jó elfoglaltság-
2012. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jujj, én is ugyan így vagyok...ha bármi olyan van, pl. legutóbbi: anyám próbált felvidítani(ami nagyon ritka tőle) nem bírom ki, egyszerűen nagyon érzékeny vagyok. Csak jövőre meg koleszos leszek, és hát.......szóval én is próbálnék "erősödni"
2012. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, a sport! Az jó ötlet! Ettől megerősödik a lelked! :)

Ezt komolyan mondom, mert rengetegszer hallottam erről. Én ugyan nem vagyok annyira sírós fajta, de én is járok sportolni rendszeresen és úgy érzem, lelkileg megerősödtem az elmúlt évek alatt.

2012. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az élet majd megtanít rá,- de inkább isten őrizz, hogy így legyen- erőssé válni. Örülj, hogy ilyen tudsz lenni, nem jó "kemény lélekként" élni.
2012. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal értek egyet,aki szerint az Élet tanít meg rá majd.Ez valóban így van,nagy igazság!!!Én még felnőttként is sokáig nagyon törékeny voltam lelkileg,egészen addig,míg a mostani munkahelyemre nem kerültem.Rengeteget erősödtem lelkileg másfél év alatt.Megtanultam mosoly mögé rejteni a fájdalmat.Igaz,csak 25 éves koromra,de valahogy sikerült,megedződtem abban a környezetben,ahova kerültem.
2012. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: ne akarj lelkileg erősödni, becsüld meg, hogy érzékeny vagy. Ritka kincs.


#1: Köszönöm! Elküldtem - könnyek között - az Édesapámnak. Látogatás helyett...

2012. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!