Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy elmenjen?

Hogyan vegyem rá, hogy elmenjen?

Figyelt kérdés

Két hét múlva lesz egy műtétem, ami után kb egy hétig lepukkant leszek, kell majd némi segítség.

Édesanyám (nyugdíjas) lelkesen jelentkezett, hogy ideköltözik és segít mindenben.

Férjem szintén biztosított róla, hogy mindenben segít. A legrosszabb az első két nap lesz, ebből az elsőt úgyis kórházban töltöm, a másodiknál pedig már este jön anyukám.

A műtét utáni negyedik naptól lenne egy síelési lehetőség, ami nekem érthető módon most nem játszik, de a férjem el tudna menni.


Mivel anyukám itt lesz, segítségem lesz bőven, de a férjem mégis vonakodik elmenni. Pedig sokat nem tud tenni értem, idő kell a gyógyuláshoz, eleinte maximum a nyavalygásomat hallgathatja, hogy mi mennyire fáj.


Viszont tudom, hogy régóta szeretne elmenni síelni. Hogyan vegyem rá?


2012. jan. 13. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre is elmehettek együtt síelni! Szerintem elég fura, ha téged otthagy, míg lábadozol, ő meg síelni megy. Én biztos ha a férjed helyében lennék, veled maradnék és nem sielni mennék.
2012. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem beszélném rá a férjemet. Ha ez egy jó házasság és jó kapcsolat, akkor ő is otthon érzi magát jobban a felesége "betegágya" mellett, nem pedig a sí pályán. Síelni elmehettek még bármikor együtt!
2012. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Mondd meg neki, hogy anyukád bőven elég lesz, illetve mondd el, amiket ide leírtál. Kérd meg, hogy hívjon gyakran, meg hozzon meglepit! Barátokkal menne?
2012. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!