Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy elmenjen fogorvoshoz? Állandóan fáj a foga! Mit tudnék tenni én, hogy segítsek neki eljutni a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb 10 éve nem volt fogorvosnál. 2 évvel ezelőtt beleláttam a szájába véletlenül, és borzasztó volt a látvány. Az összes foga barna, meg fekete, és tövig van kopva :\\\'( Mostanában az egyik állandóan fáj neki, több napig fel volt dagadva az arca. Aztán meg gennyes váladék jött belőle... Mondanom sem kell, ez a szexuális életünkre (is) igen rossz hatással van. Hogyan vegyem rá, hogy elmenjen? Már többször eljátszotta, hogy elment, de mindig kiderült, hogy hazudott. Mit tehetnék én? Kérlek, segítsetek!!

Köszi


2008. dec. 28. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire fél , és a pénz nem annyira számít,keressetek egy magánfogászatot, ahol altatásban megcsinálják a fogait.

Ma már ez egyáltalán nem nagy ügy.

Ha sok a rossz fog, még egyszerűbb,és gyorsabb is.

2008. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
sajna meg kell neki mondanod,hogy más választás nincs,mert csak rosszabb lesz,jobb nem.egy idő után már a legbikább fájdalomcsillapító sem lesz hatásos.inkább most menjen,mint később őrjöngve ügyeletre.iszonyatosan tud fájni a bedurrant fog :(
2008. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A fogfájás, gyulladás más szerveire is könnyen rámehet. Cseppet sem tréfa. Nem beszélve a szájhigiéniáról. Szerintem ez alap, hogy elmegyünk a fogorvoshoz. Vedd rá mindenképp, a saját érdekében.
2008. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt mind tudom :( Mondtam neki, hogy már tutira tele a szája cisztával, és akár el is rákosodhat. De hiába ijesztegetem, kérem szépen, kérem csúnyán, semmi. Magándokira, altatásra nincs pénzünk. És csinálja ezt úgy, hogy van két kisgyereke. Már mosolyogni sem tud, de nagyon rég óta egy jóízűt nem nevetett.
2008. dec. 29. 09:36
 5/15 anonim ***** válasza:
elment a férjed végülis fogorvoshoz?én épp ma voltam gennyes foggal :(((
2009. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos. Pedig tegnapelőtt egy másik foga durrant be, megint puklis lett az arca :(((

Tök jó, hogy Te elmentél! Gratula

2009. jan. 9. 13:22
 7/15 anonim ***** válasza:

szia megint én vagyok.tegnap is el kellett mennem,mert egy másik fogam bedurrant,kihúzták.rosszul lettem még éjszaka is a fájdalomtól,meg az idegességtől hogy 2 rejtett bölcsességfogat még ki kell vésni.az egyik ami begennyesedett.megmondanád,hogy milyen fájdalomcsillapítót használ a férjed,hogy ilyen jól bírja?

ő nem feszült,ideges?nekem szegény gyerekeimhez sincs türelmem :((

2009. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én algoflex forte és advil ultra bogyókkal vészeltem át egy dagadást, és gyökérelhalást 4 napon át.


Na és persze egyik jégakkut a másik után pakoltam az arcomra

2009. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a gyökérelhalás az milyen?még nem hallottam róla.voltál fogorvosnál?

második napon vagyok,algopirinezek de mit sem ér ez se.még mi8ndig nagyon dagadt az arcom.előtte demalgont szedtem meg cataflamot.

2009. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Advil ultra forte van itthon, de a Saridon is jó szokott lenni. És jégakku.....
2009. jan. 12. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!