Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy elmenjen fogorvoshoz? Állandóan fáj a foga! Mit tudnék tenni én, hogy segítsek neki eljutni a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb 10 éve nem volt fogorvosnál. 2 évvel ezelőtt beleláttam a szájába véletlenül, és borzasztó volt a látvány. Az összes foga barna, meg fekete, és tövig van kopva :\\\'( Mostanában az egyik állandóan fáj neki, több napig fel volt dagadva az arca. Aztán meg gennyes váladék jött belőle... Mondanom sem kell, ez a szexuális életünkre (is) igen rossz hatással van. Hogyan vegyem rá, hogy elmenjen? Már többször eljátszotta, hogy elment, de mindig kiderült, hogy hazudott. Mit tehetnék én? Kérlek, segítsetek!!

Köszi


2008. dec. 28. 22:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

És olyankor az az icipici türelme sincs a gyerekekhez, ami legalább szokott lenni :'(

Sajnálom, hogy ilyen megpróbáltatások elé nézel, de legalább elmész. Nagyon ügyes vagy!

2009. jan. 12. 17:12
 12/15 anonim ***** válasza:

köszönöm,nagyon kedves vagy :)

sajnos én sem tudok semmi türelemmel lenni,ha rettenetesen fáj a fogam :( a fájdalomcsillapítók nem használtak,már donalgint meg cataflamot is szedtem.pénteken varratszedés,aztán kezdődik a vésés,már a hasam is megy a félelemtől :,(((

hogyha tíz éve volt már a férjed fogdokinál,akkor most miért nem megy?gondolom akkor sem fájt jobban neki mint most :(

2009. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na, sikerült végül is rávenni a férjed?
2009. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi lennék,sajna nem volt bátorságom kivésetni a rejtett bölcsességfogaimat azóta :( férjed elment?

és ha igen,akkor milyen fájdalomcsilapítót kapott,és mit csináltak?

2009. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, elment :))))))))) Vagyis jár már úgy öt hete, kétszer egy héten. Először kihúzzák a fogait, már "csak" kettő van. Nem kap gyógyszert, és nem teljes arczsibbasztással húznak, csak a fog körül érzéstelenítik. Annyira elhaltak a fogai/gyökerei, hogy nem fáj amikor így húzzák ki neki. Utána pár napig persze fáj a helye, meg eléggé gyulladt az ínye végig, de elég az Advil ultra forte még mindig rá. De csak nagyon ritkán vesz be egyet.

Úgyhogy nagyon boldog vagyok :D


Drukkolok, hogy simán ki tudják szedni a bölcsesség fogadat!!

2009. aug. 5. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!