Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudjak anyumnak a jogsival...

Hazudjak anyumnak a jogsival kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég stresszes az élet anyum és körülöttem..

Nagyon csúnya dolgokat vágunk egymás fejéhez, aztán persze holnap már nem is emlékszünk az egészre, kibékülünk..

Talpraesett gyerek vagyok, a tanulmányi átlagom is 4,6 körül van..jó persze, szoktam bulizni néha iszogatni stb, de ezzel ő is tisztában van..

Nos ,most előkerült a jogsikérdés..És anya , amíg nem lesz nyelv vizsgám[október vége, vagy még később..], addig nem adja rá az áldását..

Szóval arra gondoltam, hogy mi lenne ha az mondanám neki, hogy iskolai külön sportra járnék heti kétszer..

Ezt 100%osan bevenné..

És helyette elkezdeném a jogosítványt..

A pénz meg van rá..ha olyan május környékén kiderülne, nem lenne baj, mert addigra kb megtörném, hogy mégis engedje..[vagy mégse:p]

Szóval a kérdés: Szerintetek becsapjam anyut?

Nem szedné le a fejem ha kiderülne..

Csak nekem nagyon fontos lenne a jogsi nyárra..

16,8/F


2012. jan. 12. 20:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
kijössz a gyakorlatból ha nem használod mindennap a tudásod
2012. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!