Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudjak anyumnak a jogsival...

Hazudjak anyumnak a jogsival kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég stresszes az élet anyum és körülöttem..

Nagyon csúnya dolgokat vágunk egymás fejéhez, aztán persze holnap már nem is emlékszünk az egészre, kibékülünk..

Talpraesett gyerek vagyok, a tanulmányi átlagom is 4,6 körül van..jó persze, szoktam bulizni néha iszogatni stb, de ezzel ő is tisztában van..

Nos ,most előkerült a jogsikérdés..És anya , amíg nem lesz nyelv vizsgám[október vége, vagy még később..], addig nem adja rá az áldását..

Szóval arra gondoltam, hogy mi lenne ha az mondanám neki, hogy iskolai külön sportra járnék heti kétszer..

Ezt 100%osan bevenné..

És helyette elkezdeném a jogosítványt..

A pénz meg van rá..ha olyan május környékén kiderülne, nem lenne baj, mert addigra kb megtörném, hogy mégis engedje..[vagy mégse:p]

Szóval a kérdés: Szerintetek becsapjam anyut?

Nem szedné le a fejem ha kiderülne..

Csak nekem nagyon fontos lenne a jogsi nyárra..

16,8/F


2012. jan. 12. 20:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó hsz.-ed nem láttam, így már mindegy. Mindenesetre a motorjogsi előtt egyszer nézz körül a Mecsekben, ahol minden kanyar után ott áll egy "Őt is hazavárták" feliratú tábla, és gondolkodj el rajta, hogy közülük mennyi volt motoros.
2012. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghalni sincs időd akkor hogy lesz időd kreszt tanulni meg vezetni?
2012. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem kell itt ezt ennyire túldramatizálni..mintha más sosem füllentene..Próbálok a lehető legjobb gyerek lenni..tanulni, segíteni, tisztelettudó lenne[az utolsó nem mindig sikerül:D]..nem szoktam nagy kéréseim lenne, de most ezt megkértem tőle..nem tudom miért teljesíthetetlen:)

De kedves válaszolók látom annyira ellene vagytok. Örülnétek ha most odamennék és kivenném a kezetekből a jogsitokat?

Nem nagyon nagy városban lakunk, a közlekedéssel nem lenne gond..eléggé óvatos vagyok , szóval nem az az ámokfutó..ha meg más nem az, akkor gyalogosként is elüthetnek..

Nem akarok kocsival suliba járni, csak jó lenne ha meglenne , mert hát bármikor kellhet..bármi történhet..jó ,ha van..havonta kétszer elmennék vele strandra meg bevásárolni nem halna bele a világ..

a motorozásról meg annyit, hogy csak a városba használnám:D

És mielőtt jönne a hurrogás, igen ha szeretnék kocsit , akkor lesz kocsim..[nagyimék meg nagybátyám is beszállnak]

nemértelek titeket komolyan mondom..én nem akarom átbaszni anyum, de mindent megteszek amit a magam módján csak tudok, és mégse...

2012. jan. 12. 22:25
 14/21 A kérdező kommentje:
ui.angol csütörtök pénten hétfőn van..josi kedden és csütörtökön..más konditerembe jár ennyit, én tanulni szeretnék
2012. jan. 12. 22:26
 15/21 anonim ***** válasza:

Nincs kis hazugság, nagy hazugság... hazugság van.

Itt már a becsületed fel sem emlegetem mert úgy látszik neked az nem fontos, egy kis füllentés neked belefér, de mivan, ha másnak meg igenis fontos? Ha neki az többet ér mindennél?

Lehet anyukád nem akarja, hogy túlvállald magad. (ezt persze nem tudjuk, mert nem mondta el).

De nekem annyit nem érne a csordaszellem, hogy ezzel anyukám bizalmát eljátsszam.

Mert ez akárhonnan is nézzük nagy hazugság.


No mindegy. Te életed.

2012. jan. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Gondolom anyukád ahhoz a feltételhez kötötte a jogosítvány megszerzését, hogy előbb a nyelvvizsgád szerezd meg, mert az fontosabb dolog (szerintem is amúgy) és azt követően jöhet a "szórakozás".

Egyébként valóban felesleges győzködnöd saját magad is és minket is, mert ahogy leírta előttem a 4. vagy 5. válaszadó, a tanfolyam megkezdésének feltétele 18 év alatt a szülő/gondviselő engedélye, így anyudat semmiképp nem tudod átverni, annál is inkább, hogy az autóssulik a szülőket is látni óhajtják szerződéskötéskor.

Maradt a patthelyzet vagy a könyörgés.

Amúgy szerintem a korodnál jóval érettebb vagy, de azért nem elég érett még a közúti közlekedéshez. Jót fog neked tenni az az egy év, hidd el, és nyár is lesz még bőven.

2012. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet, eléggé érzékeny nő:S

Akkor marad a győzködés, meg a könyörgés..

köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 13. 11:39
 18/21 anonim ***** válasza:
azért nincs értelme megcsinálni, mert ha most meg lesz a papírod, de nem gyakorlod, akkor egy idő után elfelejted használni, kijössz a gyakorlatból, ezek után pedig meg a fenekedet kitörölheted vele...
2012. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyébként még ha lesz is jogsid, és valahogy összeszeded is a pénzt az autóra, a benzint mégis miből fogod fizetni? Anyukád biztos nagyon boldog lesz, hogy nem csak hazudtál neki, de aztán vele fizetteted majd ki az autó költségeit is...


(Egyébként tisztázzunk valamit: most autót vagy motort akarsz? Csak mert mindkettőt írtad, és nem hinném, hogy egy jogsi kéne mindkettőhöz, de ebben a témában nem vagyok profi.)

2012. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok én naponta kocsikázni, csak ha kedvem van, pl a barátaimmal összedobni a pénzt, és elmenni vmi éjszakai strandra vagy valami ilyesmikre..max ha pl megyünk mamát látogatni, akkor én vezetek hozzá.. nincs semmi luxusigényem..autóra szeretnék jogosítványt, de ahhoz automatikusan társul az 50cc-s motorra is az engedély..
2012. jan. 15. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!