Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudjak anyumnak a jogsival...

Hazudjak anyumnak a jogsival kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég stresszes az élet anyum és körülöttem..

Nagyon csúnya dolgokat vágunk egymás fejéhez, aztán persze holnap már nem is emlékszünk az egészre, kibékülünk..

Talpraesett gyerek vagyok, a tanulmányi átlagom is 4,6 körül van..jó persze, szoktam bulizni néha iszogatni stb, de ezzel ő is tisztában van..

Nos ,most előkerült a jogsikérdés..És anya , amíg nem lesz nyelv vizsgám[október vége, vagy még később..], addig nem adja rá az áldását..

Szóval arra gondoltam, hogy mi lenne ha az mondanám neki, hogy iskolai külön sportra járnék heti kétszer..

Ezt 100%osan bevenné..

És helyette elkezdeném a jogosítványt..

A pénz meg van rá..ha olyan május környékén kiderülne, nem lenne baj, mert addigra kb megtörném, hogy mégis engedje..[vagy mégse:p]

Szóval a kérdés: Szerintetek becsapjam anyut?

Nem szedné le a fejem ha kiderülne..

Csak nekem nagyon fontos lenne a jogsi nyárra..

16,8/F


2012. jan. 12. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha neked a jogsi többet ér a becsületednél... akkor hazudj.
2012. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Ne hazudj neki. Nem azért, hogy ne szedje le a fejed, de ez überciki. 4,6-os átlaggal szorulhatna beléd ennyi értelem...
2012. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
18 ev alatt szulonek ala kell irnia a papirokat! te nem irhatod ala,csak anyukad!
2012. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

gratulálok, ha egy jogosítvány értékesebb számodra egy nyelvvizsgánál...

és legalább lenne majd kocsid amin aktívan gyakorolhatsz majd?

ezek után lenne pofád anyád szemébe nézni?

ha igen, gratulálok, és akkor te is csak egy erkölcsi 0 vagy...

2012. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem el hogy nyelvvizsgádat feláldoznád a jogsiért. Jogsit kifizetné hm? Rengeteg pénzbe kerül.
2012. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

heti 3szor járok angolra, meghalni sincs időm...szóval az angolt nem hagynám el a jogsiért cserébe..

Csak nem értem ha kur vasokat tanulok, különangolozok gőzerővel...akkor mégis mi a frászért ne kezdhetném el, ha meg van rá a spórolt pénzem[amit hozzáteszek a nyáron dolgozva kerestem meg..]

Ha októberbe kezdem el , akkor az lesz a baj, hogy várjam meg a jövő nyarat, mert ugye télen ne vezessek:)

Nyárra szerettem volna megcsinálni..Nem tudom miért oly nagy kérés ez tőle..édesapám benne van, csak elváltak és nem sűrűn beszélnek..ezen meg nem vesznek össze..

Én sem szeretnék neki hazudni, de nem értem miért ilyen nagy kérés ez? és az erkölcstelen bunkózást meg abba lehet hagyni..

2012. jan. 12. 21:02
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

figyelj! szerintem meg nem vagy eleg erett a jogsihoz! tedd le a nyelvvizsgat,aztan majd utana!

nem ertem,hogy miert gondolja mindenki azt,h ha meg lesz a jogsija ,akkor mar vezetni is fog tudni!!!

2012. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mondd már el, hogy 16 évesen miért olyan nagyon fontos a jogsi? Miért nem ér rá nyáron? Készülj a nyelvvizsgádra inkább, főleg ha meghalni sincs időd.

Am menny spórolt pénzed van? Nekem speciel a jogsim 150.000+ volt(egy hónapja van meg).

2012. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ha egy anya eléggé bízik a gyerekében, hogy Budapestre felengedi a gyerekét vásárolni, meg Egerből Győrbe koncertre,[este 10órákig] akkor nem értem a jogsihoz miért nincs?

Nem vagyok telhetetlen ne értsetek félre, de minden barátom most kezdi..és én is szeretném ,hogy nyári szünetre meglegyen.. hamarabb tudtam motorozni, mintsem járni, de persze " ne rakd le motorra , ha a kocsival úgyis megadják"..aha igen..ehelyett marad a határ meg a crosspálya..Csak az okát nem értem, hogy mi oka van rá?

Amúgy 170k spórolt pénzem van:D

2012. jan. 12. 21:49
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Van egyéltalán kocsid/lenne pénzed rá? Mert ha nem, akkor gratulálok az eszedhez, hogy egy darab papír miatt átvernéd anyukádat...
2012. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!