Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy a kishúgomma...

Nagyon ciki, hogy a kishúgommal megyek moziba?

Figyelt kérdés

Sajnos a szüleinknek nem nagyon van idejük rá.

Sokszor panaszkodik nekem, hogy mennyire unatkozik otthon és szeretne kimozdulni egy kicsit.

Addig piszkált amíg megígértem neki, hogy elviszem mozizni.


Nem lesz égő ha összefutnánk a haverjaimmal, ismerőseimmel? :P


2012. jan. 12. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Dehogyis, ne viccelj már!

Jó mozizást!

30N

2012. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

en imadtam a hugommal moziba menni!!!

es most is elmegyunk,ha haza megyek!!

2012. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ez annyira szar hogy a tiniknek minden ciki...kit érdekel hogy mások mit gondolnak? ha meg kicikiznek nem igazi haverok és amugyis biztos vagyok benne hogy ök is csinálnak hasonlo dolgokat csak nem vallják be a naaaagyfiuknak...ha jol érzed magad vele miért ne? az én hugom is 9 éves, én 25.9 évesen elég értelmes már a gyerek tök jo vele mászkálni. és ezt igy mondom hogy nem szeretem a gyerekeket.van aki szerint egyedül ciki moziba menni.meg ciki rockerként mesét megnézni. ugyan már! mindenki azt hiszi a rockerek csak horrort néznek? dehogyis!mindenki gyerek belül csak jol eltitkolja.mert mi van ha a másik furán néz rá.
2012. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én metálos vagyok és nézek mesét tesóimmal.Játszótérre is megyek velük.:D

Kérdező,ebben semmi ciki nincs.

20l

2012. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Nekem egy 9 éves keresztlányom van, sok közös programot csinálunk, és sokszor futok össze közben barátokkal is. Nem érzem cikinek. Élvezd az együtt töltött időt! :)

22/N

2012. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tudod, az a ciki, hogy ez a kérdés egyáltalán megfordult a fejedben.
2012. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, nővérem 34. Kicsi korom óta mindig mi ketten megyünk moziba, a mai napig. A legelső film, amit együtt láttunk, az a 101 kiskutya volt. Most kijött az új Sherlock Holmes, az előzőt is együtt láttuk, erre is el kéne menni. :)
2012. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Inkább az lenne égő, ha nem vállalnád fel a kishúgodat :)
2012. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!