Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rokon segítségével elhelyezked...

Rokon segítségével elhelyezkedés. Elfogadjam?

Figyelt kérdés
Május óta munkanélküli vagyok, nem tudok elhelyezkedni. Protekciós segítséget nem akartam, de az egyik rokonom azt mondta segít. Kb erőszakoskodott hogy segíthessen. Egy kereskedelmi cégnél gazd.igazgató. Mondtam hogy nekem a pénztárosság is jó lenne, de most hívott hogy valami főemberke titkárságába be tudna tenni irodába. Én nagyon megijedtem mert ki fognak engem onnan utálni mivel rokonok vagyunk, meg nem tudom az interjún hogy viselkedjek majd, meg azt is mondta hogy egy idióta az akivel együtt leszek majd egy irodában. Elfogadjam?
2012. jan. 12. 18:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Mi történt azóta,megkaptad a munkát?

Én gondolkodás nélkül elfogadnám,ha nem rokon ajánl be (és tul.képpen igaza volt az egyik hozzászólónak,csak a lehetőséget közvetítette,legalábbis nekem is így jött le),akkor is vannak nagyon szemét emberek és helyzetek,nehéz körülmények.

2012. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem kaptam még hírt. Illetve azt mondta a rokonom hogy még mindig ott van az a nő akinek a helyére pályáztam (úgy volt hogy kilép vagy mi) de azt mondta a rokon, hogy lehet mégis maradni fog, szóval esélyes hogy nem lesz belőle semmi. Amúgy igen, annyit csinált a rokonom hogy beadta az önéletrajzomat, a többi meg rajtam múlik. Csak olyan kétoldalú ez a dolog: 1. Jó lenne végre valamit csinálni, egy szép tiszta irodában lehetnék stb de 2. Akkora tapló volt a főnök aki majd dirigálni fog nekem, hogy tényleg nem bírnám szerintem a gyűrődést. Mármint lehet ha leordítja a fejem tényleg elsírom majd magam. Nem vagyok hozzászokva ahhoz hogy annyira bsztassanak mint ahogy hallottam is ahogy másokkal beszélt...Na mindegy majd lesz valami.
2012. jan. 30. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!