Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az agyamra mennek a szüleim,...

Az agyamra mennek a szüleim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Komolyan elegem van, 23 éves vagyok és olyan szinten rámmásznak hogy az már röhejes. Anyám nem képes felfogni hogy már nem vagyok kisgyerek, de még mindig úgy beszél hozzám mint egy dedósnak. Dirigál nekem, hogy hogyan kell öltözködnöm, meg hogyan kell rendbe rakni a szobámat. Besz*rás. Amikor szóvá teszem neki akkor meg elkezd ordítani velem, hogy én mekkora sz*r vagyok. Apám ugyanez. Ti hogyan oldanátok meg ezt? Mert én már kezdek spórolni egy új lakásra, de ha így haladnak a mai árak, sose fogok elköltözni, és abba biztos beleőrülök.
2012. jan. 9. 09:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ma is azért ugatott le anyám mert nem volt kedvem vele beszélgetni mikor hazajöttem munkából, mert fáradt voltam... és ami ebbe a legdurvább hogy ennél van rosszabb családi élet is, csak én gondolom olyan rossznak
2012. jan. 9. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!