Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az agyamra mennek a szüleim,...

Az agyamra mennek a szüleim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Komolyan elegem van, 23 éves vagyok és olyan szinten rámmásznak hogy az már röhejes. Anyám nem képes felfogni hogy már nem vagyok kisgyerek, de még mindig úgy beszél hozzám mint egy dedósnak. Dirigál nekem, hogy hogyan kell öltözködnöm, meg hogyan kell rendbe rakni a szobámat. Besz*rás. Amikor szóvá teszem neki akkor meg elkezd ordítani velem, hogy én mekkora sz*r vagyok. Apám ugyanez. Ti hogyan oldanátok meg ezt? Mert én már kezdek spórolni egy új lakásra, de ha így haladnak a mai árak, sose fogok elköltözni, és abba biztos beleőrülök.
2012. jan. 9. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Közös albérlet.
2012. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó megoldásnak hangzik. De komolyan valaki mondja azt, hogy igazam van. Ti hogy mondanátok meg nekik ha le se sz*rják a véleményemet hogy ez így nem jó?
2012. jan. 9. 09:54
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Én nem adok igazat neked.Én 23 évesen már rég nem laktam a szüleimmel.Albérletbe költöztem.

Ha otthon laksz akkor miért ne dirigáljon anyud,főleg ha anyagilag nem is támogatod..

Erre mondják,hogy vagy megszoksz vagy megszöksz..

Ha nem tetszik a rendszer,tessék változtatni rajta.Keresni kell egy olcsó albérletet,és el kell kezdeni a saját életedet..

2012. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Az ő házuk, az ő szabályaik. Míg otthon laktam, nekem is hajtogatni kellett a bugyikat, aminek azóta sem látom értelmét. A zoknikat pedig tilos volt gombócolni.

Elköltöztem, azóta nem hajtom a bugyikat, és gombócolom a zoknit. Anyukám pedig nem teszi szóvá mert az én otthonomban van, ezért az én szabályaim érvényesek.

2012. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazad van. Fél év és végzek egy főiskolával, utána elkezdek dolgozni, keresek egy társat és egy albérletet.
2012. jan. 9. 10:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 vagyok és nekem is folyton dirigál, mindenbe beleszól, megmondja mikor keljek, feküdjek, milyen barátaim vannak...

Annyival még nehezebb, hogy egyetem alatt meg utána 1 évig külön laktam más városban, viszont most nincs munkám és pénzem, így muszáj voltam visszaköltözni hozzá.

Azóta mint egy 10 évessel, a teafőzésembe is beleköt, pedig amíg nem itt laktam, magamra főztem.

2012. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez az ami engem is rohadtul idegesít, az ilyen kis sz*rságokba szólnak bele. Ez az ami engem kiidegel. Viszont az első néhány kommentelőnek abba igazat adok, hogy amíg ők pénzelnek vannak bizonyos dolgok amikkel én is tartozom nekik. Na de ilyenbe beleszólni hogy mikor fekszek le meg hogyan öltözködök, mikor ágyazok össze, ehhez mi a bánatos lóhere közük van? Nemtudom néhány szülő mit gondol a gyerekéről, hogy valami droid, vagy mi?
2012. jan. 9. 12:03
 8/11 anonim ***** válasza:
10:05 Rohadtul nincs igazad ...ha otthon laksz ha nem akkor se dirigálhatnak neked a szüleid mert már 23 évessen azt csinálsz amit akarsz..és könnyű azt mondani hogy akkor költözz el csak ,hogy ahhoz Money is kell márpedig a sok pénz nem mindenkinek adatik meg és ezt nem azért írom mert nincs pénzem de igen is erre gondolni kell.
2012. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Költöznék én is ha lenne miből de nincs, örülünk, hogy ezt a lakást fenn tudjuk tartani..

Az oké, hogy nem zavarom őket éjjel, nem hozom fel a barátaim, takarítok, főzök, na de ezen kívül is mindenbe beleszól, ellenőriz, kiabál, külön szobám sincs...

Márpedig ha 16 éves lennék, ahhoz akkor se lenne sok köze, hogy vágassam le a hajam, ne igyak este koffeines teát, ne találkozzak a szintén munkanélküli barátnőmmel, mert csak lehúz engem..

2012. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát én márpedig rohadtul nem fogom hagyni hogy beleszóljanak az életembe, nem vagyok senkinek se a csicskája, önálló ember vagyok, azért mert pénzileg függök tőlük segítem őket, de ne várják már el azt hogy én valami öleb legyek.
2012. jan. 9. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!