Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek el miatta? Már...

Költözzek el miatta? Már nehezen bírom elviselni.

Figyelt kérdés

Unokahúgom már a kezdetektől fogva utál. Lenyúlta a pasimat, hazugságokkal meg rágalmakkal elmart mellőlem egy csomó embert (persze néhányan rájöttek milyen és elmenekültek előle, de sokat ártott így is). Közösségi oldalon a képeim alá mindenféle csúnyát írt amíg ki nem töröltem, utána meg fenyegetőző leveleket kaptam, hogy tönkreteszi majd az életem blabla.

Bármit mondok valakinek, akár az időjárásról és ő véletlenül meghallja, olyan elképesztő módon kicsavarja és csinál belőle pletykát hogy hihetetlen.

Nem bírja elviselni hogy van még 1-2 barátom, pedig őt körülrajongják, meg tele van pénzzel, és ha szakít egy pasival másnap már van is neki másik, nekem viszont egy se.

Menjek jövőre valami messzi városba tanulni, vagy mit csináljak? Annyira unom a játszmáit, hogy mindig megaláz, és mindig elhiszik a hazugságait.


2012. jan. 8. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ti most együtt laktok ? Hány éves vagy és ő ?
2012. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ott lakik a közeledbe?

Tényleg jó megoldás, ha elmész messze tanulni. Egyik barátnőm is ezt csinálta a szülei miatt. Azóta vissza se jött, állást is ott keresett és ott is lakik.

A közösségi oldalakról meg tiltsd le. Azon már talán nem fog fönnakadni, ha letörlöd az ismerőseid közül, azok után, amiket neked mondott.

2012. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, akkor menj. Vagy csak egyszerűen küldd el melegebb éghajlatra és mond meg neki, hogy ha ezt így folytatja, akkor nem csak te fogod megutálni, hanem a barátai is, mert kiállhatatlan a viselkedése.
2012. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Ez nagyon fontos!

Amúgy meg ha fiatalabb nálad miért nem vered szét a pofáját?

Legyél határozott! A határozott fellépés nagyon sokat számít ám!:)

2012. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!