Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok amit a...

Mik azok a dolgok amit a férjedben, barátodban nem tudsz elviselni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hangok alulról és fölülről. Azt a kiábrándulásig nem.
2011. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, amit ne tudnék elviselni. Vannak dolgai, amiket nem annyira szeretek, de elfogadom őket, hiszen őt szeretem.
2011. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Társaságban képtelen feloldódni, leragad egy témánál és azon lovagol órákig, sokszor érzéketlen. De megpróbálom elfogadni, nagyon szeretem.
2011. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a lassúsága... nagyon okos ember, de nagyon kényelmes... mindenhez ért egy kicsit (barkácsolás), de mindig többször kell kérni valamire. és nem áll ki magáért... viszont nagyon jó ember, nagyon szeretem és én is őt... és én sem vagyok piskóta..
2011. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha befejezi az evést, sosem áztatja be a tányért!! De tényleg, soha nem kérem hogy mossa el, csak annyit hogy áztassa be mert rászárad a kaja. Van hogy nekem sincs kedvem azonnal elmosni, viszont kis idő után már körömmel tudom csak kaparni!! Ez nagyon isdegesít! :) amúgy imádom az élettársamat, és minden más rendben van!! :)
2011. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

olyan nincs amit nem tudok elviselni. Ha lenne akkor nem lenne a párom.

A böfögése, és az, hogy még jópofának is tartja...

2011. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!