Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni anyám...

Nem bírom elviselni anyám barátját! Talán költözzek el?

Figyelt kérdés
Anyámnak van egy barátja már 2 éve egy éve lakik nálunk. Már anyámat is idegesíti néha,és ugy van vele h jobb lenne ha haza költözne és csak átjönne ha találkoznának,de ha ő nem lenne nem tudnánk megélni. Igy is elég szar anyagi körülmények közt élünk. De engem már egyre jobban idegesÍt. idegesít h részegen jön ide,meg pofázik h ha ő nem lenne nem tudnánk megélni,. A wc-be büdös férfi hugyszag van,arra nem képes h bedomesztoszozzon maga után. Nem kérdezi meg hvan e valakia fürdőbe csak jön. A muéltkor is rám nyitott! nem elősz9r! és még énb vagyok a hibás szerinte mert nem zárom az ajtót ha fürdeni megyek. Nem merem bezárni mert a multkor is beragadtam :S Már ott tartok h el akarok költözni miatta. De nem érzem igazságosnak h nekem kell hozzá alkalmazkodnom...
2009. okt. 31. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Élni és élni hagyni.


Ha teheted költözz el.


Amúgy gáz valakivel csak a pénz miatt együtt lenni...

2009. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már anyukádat is idegesíti, akkor szerintem beszélj neki erről, amit itt leírtál. Senki nem köteles elfogadni egy nem normálisan viselkedő embert. Nem nála laktok, ugyhogy elsősorban neki kellene alkalmazkodni. Nyugodtan mond el anyudnak, hogy már azon gondolkodsz, hogy elmész, mert nem bírod tovább. Ha az én gyerekem ezzel állna elő, nem kétséges,hogy a pasi menne a fenébe és a gyerekem nyugalma lenne a legfontosabb. Mégha rosszabbul járnék anyagilag, akkor is.
2009. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én se bírom anyám barátját... szerencsére nem élünk együtt, apámmal vagyok...23/L

2009. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy albérlő többet fizetne és kevesebbet kellemetlenkedne.
2009. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az a baj h tényleg rá vagyunk szorulva... :S Meg ha anya mondja neki h jobb lenne ha haza költözne akkor olyanokat mond h öngyi lesz,meg ilyen baromságok h az anyja azt mondta h nem mehet haza. meg akor hol lakjon,stb...

anyu most meghirdette a házat. olyan sok a hitel a lakásra h jobban jövünmk ki ha albérletbe költözünk. Oda már nem jön velünk. Remélem hamar megveszik a házat

2009. nov. 1. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, nemcsak neked nehéz a helyzet, hem anyukádnak is. Nem tudnál több jóindulattal lenni? Meg kellene próbálnod mégis elviselni. Esetleg ha magadra kulcsolnád a fürdőszobaajtót...
2009. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!