Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom társkeresőn van fenn,...

A párom társkeresőn van fenn, van jogom kérni hogy törölje magát?

Figyelt kérdés

A facebookon népszerű alkalmazás a Twoo. Ide regisztrált egy pár napja. Eléggé zavara dolog. Én is regisztráltam,de töröltem is magam,mert egy csomóan irkáltak hogy találkozzunk,meg tetszek neki meg stb... De mivel nem keresek magamnak párt töröltem magam. Ő még mindig fenn,azt mondja azért mert kiváncsi hogy hányan nyomnak rá h tetszik neki.

Nekem tetszik,imádom,ez nem elég vissza igazolás neki? Aggódom... mikor összejöttünk mesélte hogy már volt ugy barátnője hogy társkeresőn jöttek össze...

Kétségbe vagyok esve... Azon gondolkodom hogy ultimátumot adok neki... vagy törli magát onnan vagy köztünk vége mindennek.

Ráadásul az sincs beállítva h kapcsolatba van :( Azt mondja azért mert ugy nem nyomnának rá annyian és az ugy nem az igazi... Őt nem zavarná ha én fenn továbbra is fenn lennék.


Azért ide tettem fel a kérdést,mert itt normális válaszokat kapok!


2012. jan. 8. 11:00
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Nekem úgy történt még egy 4 éve talán. Menő volt az msn meg minden es ott felvettem h az egyik bnoje adta meg az msn címet. Kezdeti bemutatkozás meg minden. Aztán kérdezem van barátnője? A válasz nincs két hete szakítottak stb bla bla na anyád.. Kinyomtattam kb 30 oldalnyi beszélgetést es amikor eljött hozzám az orra alá dugtam minden érdekes dologhoz h pl miért érdekli öt egy vad idegen lány melle stb hozzá fűztem a véleményem. Volt hebegés habogás :D
2013. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
31 es lennék azt kihagytam h ő is fent volt társkeresőn es egyből mondtam neki h v most törli v elbúcsúzhat. Szóval sztem te is tegyél így.
2013. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!