Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom társkeresőn van fenn,...

A párom társkeresőn van fenn, van jogom kérni hogy törölje magát?

Figyelt kérdés

A facebookon népszerű alkalmazás a Twoo. Ide regisztrált egy pár napja. Eléggé zavara dolog. Én is regisztráltam,de töröltem is magam,mert egy csomóan irkáltak hogy találkozzunk,meg tetszek neki meg stb... De mivel nem keresek magamnak párt töröltem magam. Ő még mindig fenn,azt mondja azért mert kiváncsi hogy hányan nyomnak rá h tetszik neki.

Nekem tetszik,imádom,ez nem elég vissza igazolás neki? Aggódom... mikor összejöttünk mesélte hogy már volt ugy barátnője hogy társkeresőn jöttek össze...

Kétségbe vagyok esve... Azon gondolkodom hogy ultimátumot adok neki... vagy törli magát onnan vagy köztünk vége mindennek.

Ráadásul az sincs beállítva h kapcsolatba van :( Azt mondja azért mert ugy nem nyomnának rá annyian és az ugy nem az igazi... Őt nem zavarná ha én fenn továbbra is fenn lennék.


Azért ide tettem fel a kérdést,mert itt normális válaszokat kapok!


2012. jan. 8. 11:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kérdező letesztelném!!!!!Regisztrálnám magam valami kamu néven kamu emailal és valami kamu csajnak a fényképével!!!!!!!EZT CSINÁLD MEG és irogassál neki minden féle szép dolgokat..és ebből minden kifog derülni miért van azon az oldalon!!Hogy tisztán lássál és ő is tisztázza magát ezt csináld meg!
2012. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Könyörgöm minek tesztelgetni, meg bosszúból más pasikat lájkolgatni. Fölösleges energiapazarlás.

Ez egy féreg, ki kell dobni. Ennyi.

2012. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is letesztelném. Ez a kamucsaj jó dolog szerintem és kiderül, hogy mit is akar valójában. Légy óvatos és írd le a fejleményeket! :)
2012. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Azért itt néhányan kissé el vannak tévedve szerintem.

Ha társat akarna keresni a pasija mellette, akkor biztosan nem úgy tenné, hogy egyszerre megy fel a barátnőjével és ő nem törli magát. Lehet, hogy tényleg csak hülyéskedik.

Ha nem adott okot arra, hogy a kérdező ne bízzon benne, akkor felesleges ez az egész.

Én biztosan nem problémáznék rajta.

2012. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ez nem egy facebookos alkalmazás, hanem egy különálló TÁRSKERESŐ oldal. Nem csak ilyen funkciója van, ez AZ! Tudom, mert egy csomó ismerősöm küldött rá meghívót nekem is, én meg azt hittem, valami közösségi oldal, regisztráltam, de utána rögtön láttam, hogy ez nem csak egy szimpla közösségi oldal, bár meg lehet rajta találni az ismerősöket, hanem kimondottan társkereső szolgáltatása van. Rám is egyből jöttek az üzik, hogy tetszek, meg üzit küldtek, mikor rájöttem, azonnal töröltem a regisztrációmat. Szóval a pasid egy bunkó, ha melletted azt tesztelgeti, hogy hány lánynak tetszik. Egyébként persze, hogy jogod van kérni, hogy törölje magát! Csak egyet ne felejts el, ha ő 'tesztelgetni' akar, akkor van még ezer másik társkereső oldal, ahová regisztrálva lehet és neked fogalmad sincs róla, hogy melyiken van fent. Szóval számomra biztos, hogy itt megszakadna a bizalom és vagy eldönteném, hogy kell-e nekem igy is, hogy tudom, nem bízhatok benne, vagy pedig inkább keresek egy olyan pasit, akinek csak én kellek és nem tesztelget mellettem.
2012. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ez azt jelzi, mennyire egyenlőtlen a viszony... Te úgy értelmezed a kapcsolatot, hogy ő A párod/társad stb, ő meg úgy, hogy keres-keres, most épp veled van, de amúgy keres most is... Kicsit sem köteleződik el melletted...

Szerintem ez végtelenül megalázó rád nézve. Sajnos nem egy nő megy bele ilyen (vagy más módon, de) megalázó kapcsolatba.... Őszintén: jó ez neked...? :(

2012. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
szólni fogok neki h törölje magát,ha nem teszi meg akkor szakítani fogok vele.
2012. jan. 8. 12:08
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy kérheted a törlést, de biztos talál más módot, hogy ilyeneket tegyen.

Sokan titkos adatlapot gyártanak maguknak, amit soha nem fogsz megtudni, hacsak nem értesz kicsit jobban a gépekhez, előzményeket nézel, cooki-kat, vagy felraksz egy figyelő programot.

2012. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap leltem meg a párom egy társkereső oldalon...Hát persze hogy nem kellett több.:) Kamukép, kamuprofil,kamu találkozás :D Már csak az időpontra várok meg arra, hogy lássam a döbbent arckifejezést mikor engem talál ott a plasztiktündérke helyett :) 8 hónapja járunk..elvileg..:D
2012. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Te már lapáton vagy anyám, csak még nem tudod. Készülhetsz a levesbe.
2012. jan. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!