Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom társkeresőn van fenn,...

A párom társkeresőn van fenn, van jogom kérni hogy törölje magát?

Figyelt kérdés

A facebookon népszerű alkalmazás a Twoo. Ide regisztrált egy pár napja. Eléggé zavara dolog. Én is regisztráltam,de töröltem is magam,mert egy csomóan irkáltak hogy találkozzunk,meg tetszek neki meg stb... De mivel nem keresek magamnak párt töröltem magam. Ő még mindig fenn,azt mondja azért mert kiváncsi hogy hányan nyomnak rá h tetszik neki.

Nekem tetszik,imádom,ez nem elég vissza igazolás neki? Aggódom... mikor összejöttünk mesélte hogy már volt ugy barátnője hogy társkeresőn jöttek össze...

Kétségbe vagyok esve... Azon gondolkodom hogy ultimátumot adok neki... vagy törli magát onnan vagy köztünk vége mindennek.

Ráadásul az sincs beállítva h kapcsolatba van :( Azt mondja azért mert ugy nem nyomnának rá annyian és az ugy nem az igazi... Őt nem zavarná ha én fenn továbbra is fenn lennék.


Azért ide tettem fel a kérdést,mert itt normális válaszokat kapok!


2012. jan. 8. 11:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
persze fbés hülyeség...mi az oldal neve amúgy??
2012. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

"Nekem tetszik,imádom,ez nem elég vissza igazolás neki"

Nem kéne imádni mert nem érdemli meg!

2012. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 bánomisén ***** válasza:
100%
Ha ez nem társkereső, csak ilyen facebook-os hülyeség, akkor meg nem is fontos fönt lennie rajta, nyugodtan letörölheti magát.
2012. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
nem nem fér bele még 5 hónap után sem...mivel elvileg benned megtalálta a párját és innentől kezdve nincs már kit keresnie...vagy neki még is??ha tényleg társkereső akkor gondolkodjál el a kapcsolaton...amúgy mi az oldal neve??megmondom én neked hogy az társkereső e vagy sem..
2012. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Én a Badoora keveredtem fel, és fogalmam sincs hogy kell törölni. Egy csomó üzenetet meg értesítést kapok, hogy érdeklődnek irántam. Két éve házas vagyok.
2012. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Twoo a neve neki.


A Badoos hülyeségen is fenn van,de az nem zavar. De ez az uj oldal most igen!

2012. jan. 8. 11:11
 17/32 anonim ***** válasza:
hát konkrétan nem az az oldal szerintem,mármint nem társkereső de viszont szerintem van olyan funkciója is...szóval gondolom lehet rajt ismerkedni...kérdés hogy ő milyen ismerkedésre használja...
2012. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Nyilván félre menne,ha jön a lehetőség....
2012. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Ő még mindig fenn,azt mondja azért mert kiváncsi hogy hányan nyomnak rá h tetszik neki."


Mégis mire számítottál? Hogy bevallja, hogy új barátnőt keres, aztán lecserél téged?


Fölösleges az ultimátum. Kutyából nem lesz szalonna.

Dobni!!!

2012. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel te is magad arra az oldalra, lájkolgasd a jó pasikat, aztán nézdd meg mit szól hozzá a párod. Tuti, h nem fog neki tetszeni, de erre te is nyugodtan mondhatod, hogy á, ez csak olyan kis hülyeség!
2012. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!