Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl érzékeny vagy...

Én vagyok túl érzékeny vagy tényleg a férjemben van a hiba?

Figyelt kérdés

18 éve vagyunk együtt a férjemmel,nagyon rendes,dolgos,káros szenvedélyektől mentes,szinte már unalmasnak mondható ember.Szinte minden jót el lehet róla mondani és tudom,hogy nagyon szeret,bár szavakkal vagy tettekkel nagyon ritkán mutatja ki.Az évek alatt rengeteg "hülyeségemet" megbocsájtotta,nem féltékeny tipus,mindent meg lehet vele beszélni...

Nemrég volt egy kis kalandja ami pár hónapig tartott,inkább lelki megcsalás volt ez,nem testi.(pár csók volt köztük). Megbocsájtottam,sőt teljesen megértettem őt,hisz előtte sosem foglalkozott más nőkkel.

Azóta viszont minden nap eszembe jut,sokszor haragszom rá emiatt és már nem hiszek el neki szinte semmit.Rosszul esik minden amit tesz: estig dolgozik aztán ha hazajön eszik,alszik.Ha én nem szólok hozzá akkor ő sem,nagyon ritkán szexelünk,nem ad puszit,nem simogat,ha észre is veszi hogy fodrásznál voltam,akkor sem mondd semmit.....mindig úgy érzem hogy nem foglalkozik velem.

Másokkal elbohóckodik,szórakozik a nőkkel,nevetgél de hozzám egy kedves szava sincs.Azt mondja,hogy nagyon szeret de mindig fáradt,meg sok probléma van a nagyobbik lányunkkal.(kamasz)

Elfogadható indok ez vagy már elhidegült tőlem? Esetleg én lennék túl érzékeny?


2012. jan. 6. 10:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Csak az első lépés nehéz. A problémátokról klassz k0nyvek tucatjait írták már.

"A szerelem pszichológiája"

"személyiségünk rejtett tartalékai"

"A férfiak a marsról a nők a vénuszról jöttek"

Járj utána, szerezd be, olvasd el. Egy részük tetszőleges könyvesboltban kapható. A férjednek ne mondd, hogy olvassa el ő is, hanem kérdd meg, hogy mondja el a véleményét róla, mert neked az számít, és akkor ő is el fogja olvasni.

2012. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!