Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, volt /van valakinek...

Csajok, volt /van valakinek arab pasija?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mik a testi jellemzőik (konkrétan arra gondolok, ami pl. a néger pasikra jellemző a nagy méret...:D), mennyire heves szeretők, menyire veszik komolyan az életet, a vallásukat? Igaz az, hogy valahol a távoli Afrikában az édesanyjuk előre kiválasztja nekik a feleséget...?!:O Ennek ők mennyire tudnak ellentmondani? Hűségesek, családszeretők, vagy inkább csak a kalandot keresik? Olyan emberről van szó, aki Magyarországon telepedett le egyébként.:)
2009. máj. 23. 14:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
57%
21. században az internetes világban nem gondolni kell ha nem tudsz valamit, hanem gugli, vagy maps.google.com és máris nem égeted saját magad! Kábé a kérdésed és a gondolkodásod is ennyire komoly, mint te magad SZÍVEM!
2009. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem idegesítem magam a beszólásokon, annál én sokkal intelligensebb vagyok! :-)

Egyébként nem Tarinnak hívják! :D

2009. máj. 23. 20:59
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom magamról,hogy az újdonság gyönyörködtet de a véleményem tömören az,hogy: FUTÁÁÁÁÁÁÁÁS messzire tőle!
2009. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem arab,viszont muszlim pàrom van.

Melegen ajànlom hogy ne akarj ilyen férfival élni!

Hàzassàgom elött minden szép és jo volt,hercegnönek éreztem magam mellette.

Most hogy feleségül vett,és van egy pici babànk minden màs.

Nem jön haza csak 10 percekre.

zt se érdekli ha beteg vagyok,de ha kiakarok mozdulni a gyerekkel,mindig van kifogàsa(sok a kullancs,meleg van,jön valaki nàlunk stb. stb.)de ezek csak KIFOGÀSOK!

Szeretné ha a napomat a négy fal között tölteném,ha meleg kajjàval vàrnàm,kilenne takaritva,ki lenne mosva,vasalt ing a vàllfàn,a gyerek jol nevelve,de az àgyba is akkor bujjak vele ha neki van kedve.

Kérdöre nem vonhatom,hogy éppen aznap hol volt.

A fizetését nem adja ide,de még egy kisebb részét sem!

Amit kérek föznivalot azt ö megveszi.

Festeeni nem festhetem magam,baràtnöket nem akar a közelembe làtni,söt most a pohàr azzal telt be,hogy a sajàt csalàdomtol tiltana.

Ha ök sms-t küldenek,gyorsan kitörli,vagy nem mondja meg.

Most megtetszet egy màsik pasi,ö màr nem muszlim,de lépni nem léphetek egy kis gyerekkel,üres pénztàrca mellett,lakàs nélkül.

Elszurtam.

Szoval mindenkinek,akinek kedve tàmadt szerelemre,kérem,ne ilyen férfival!

2009. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
édesanyám (tanítónő) koleganőjének arab férje van...részleteket nem tudok, én csak azt hallottam, hogy először nem akarta elengedni osztálykirándulásra a gyerekekkel, aztán végülis mehetett, de csak úgy, ha a férje ment vele. van még anya osztályában egy kislány, akinek az édesapja arab, vannak a lánynak fiútestvérei, nekik nem tilt semmit, de a lány nem mehetett osztálykirándulásra, mert "egy lány csak otthon aludhat"...ettől függetlenül biztos mindketten szeretik a családjukat, de én nem biztos, hogy ezt szeretném átélni életem végéig egy férfi mellett...
2009. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
87%

Ezeket, amiket rosszakat írtok, bármelyik férfi megteszi származástól függetlenül, aki leendő feleségét cselédként szeretné, aki nyalja ki a fenekét egy életen át. Apám is ilyen, és senki nem gondolná róla, fehér ember, magyar ember, keresztény ember, és mégis, a nő számára valaki, aki kiszolgálja, és ha nem, akkor baj van, nem ismeri el a felesége (anyu) érdemeit, de ha ő egyszer elmosogat, azt ezerszer felhánytorgatja "bizonyítékként", mi mindent csinál.


Lehet, hogy bizonyos kultúrkörökben ez gyakoribb, vagy annak látszik, de én inkább azt mondom, jó emberismerőnek kell lenni, és akkor már az elején kiderül a turpisság. Mellesleg megjegyzem, a szüleimnél is csak azért nem derült ki, mert nagyon elsiették az esküvőt (fél év ismeretségre házasodtak, úgy, hogy távkapcsolatban éltek, és utána még egy évig távházasságban, és akkor kezdődtek a bajok, mikor jöttem én).

2009. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sajnálom, akinek nem úgy alakult az élete, ahogy szerette volna, azért biztos vagyok benne, hogy korántsem minden arab ilyen, hiszen nem lehet senkire ráhúzni ilyen komoly kritikákat, de hát igen a kultúrkör...az sokat jelent!
2009. máj. 24. 20:53
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,én írok neked két esetet. Az egyik: egy arab orvos itt Magyarországon feleségül vett egy magyar tanárnőt,közel 30 évvel ezelőtt. Itt élnek Magyarországon,2 nagykorú gyermekük van. A betegei szeretik,nagyon jó orvos, a családi életük kiegyensúlyozott,nagyon aranyos,szerény ember,jó humorú,úgy viselkedik,mint egy európai.Sok magyar nő megirigyelhetné ezt a házasságot. De,hozzáteszem,20 éves kora óta itt él,itt végezte az egyetemet,itt telepedtek le. A feleségét nem korlátozza semmiben,teljesen más,mint általában az arabok.

A másik történet: Volt egy tanítványom,nagyon szép,csinos,amolyan bombázó típusú lány, 20 éves. Egy idő után egyre szomorúbb volt,megkérdeztem,mi bántja. Elmesélte,hogy van egy arab barátja,nagyon szereti,de a fiú (aki itt járt akkor egyetemre) sokszor nagyon féltékeny,már meg is ütötte,utána viszont akár az éjszaka közepén is megy bocsánatért esdekel. Mondta,hogy a fiú haza fog menni,és ott már van kiválasztottja, de itt még élni akar. Hiába mondtam,ne hagyja,hogy megalázza, hogy minden ujjára kap hármat,különbeket,teljesen beleszeretett. Később újra találkoztunk,akkor már túl volt a szakításon,szerencsére idejében rájött,ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

De ha a Te barátod itt akar letelepedni,lehet,hogy alkalmazkodni fog az itteni viszonyokhoz,s úgy jársz,mint az első ismerősöm. Azt viszont nem ajánlom,hogy elmenj vele,saját hazájában a törvények őt védik. Gondold át nagyon,mérlegelj,a Te életed, a Te döntésed.

2009. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy óvatosságra intelek!!!! Én legalább 100 ilyen témával foglakozó könyvet olvastam el. Sajnos más kultúrába élnek és ez nagyon veszélyes. Ott nincs egyenjógúság és bárhol is élnek a világban ahhoz tartják magukat. Az udvarlásnál mind nagyon kedvesek, lehoznák a csillagokat is. A figyelmedbe ajánlom Betty Mahmudi: Lányom nélkül soha c. könyvét, és a 2.ik kötetbe több történetet is leír, akikkel ő találkozott. Az ő férje is egy orvos volt. Bíztosan vannak kivételek de nagyon kevés. Szóval vigyázat!!!
2009. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Csak úgy elmondanámh, sziria ázsiában van,asszem igy van :)
2009. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!