Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, volt /van valakinek...

Csajok, volt /van valakinek arab pasija?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mik a testi jellemzőik (konkrétan arra gondolok, ami pl. a néger pasikra jellemző a nagy méret...:D), mennyire heves szeretők, menyire veszik komolyan az életet, a vallásukat? Igaz az, hogy valahol a távoli Afrikában az édesanyjuk előre kiválasztja nekik a feleséget...?!:O Ennek ők mennyire tudnak ellentmondani? Hűségesek, családszeretők, vagy inkább csak a kalandot keresik? Olyan emberről van szó, aki Magyarországon telepedett le egyébként.:)
2009. máj. 23. 14:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb baratnomnek arab pasija volt. Az eskuvoig a tenyeren hordozta, mindenki amult-bamult, milyen szep par. Az eskuvo utan azonban rabszolgakent bant vele, utotte-verte, bezarta a hazba. Mivel Iranban eltek, a baratnom volt hatranyos helyzetben, nem volt kitol segitseget kerni, a helyi jog a ferjet vedte. Aztan szerencsere sikerult elszoknie, s mivel Magyarorszagon hazasodtak, igy ott kellett a valast is intezni. Szerencsere gyerek nem volt.
2009. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson! Olvasd el a Sivatagi hercegnő (valami ilyesmi címe van...) c. könyvet! Egy magyar lány írja le benne a tapasztalatait, hozzáment egy arab pasihoz, kábé úgy járt, mint amit az első válaszoló leír.
2009. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%
Nekem csak majdnem... Vagyis ő akarta, én nem. Marokkói volt és tanár-idegenvezető. Mustafának hívták. Jóképű lett volna, ha nem hiányzik egy-két foga. Éppen Ramadan volt /napközben este 6-ig tilos enni, inni/ és rajtakaptam, amint az előtte tálcán behozott és ágya alá rejtett ebédet előszedi. Ennyire komolyan vette a vallását!
2009. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Mióta él Mo.-on?Vissza akar menni még a hazájába,családjával milyen a viszonya?Ezek fanatikusak,egész másként viszonyulnak a nőkhöz mint ahogy mi itt megszoktuk,még ha most nem is mutatja a vér nem válik vizzé,náluk a nő neve egész életükben csak "halgass"marad,persze lehetnek kivételek,de nagyon ki kell ismerni komoly kapcsolat előtt,házasságot kötni lehetőleg csak Mo-.on,lehetőleg itt letelepedni,és gyerekkel még VÁRNI!!
2009. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Az én kiszemeltem egyébként orvos, de én semmiképpen nem szeretnék külföldön élni, csakis itthon! :-)
2009. máj. 23. 14:45
 6/40 anonim ***** válasza:
99%

Szia! Nekem volt, egyetem alatt 3 évig voltunk egyutt, kivàlo ideggyogyàsz lett belole.

Nem hinném, hogy àltalànositani lehetne, hogy mindegyik rosszul bànik a pàrjàval, vagy épp ellenkezoleg, ez embertol, és nem vallàsi, politikai hovatartozàstol fugg. Mindezek ellenére ugy veszem észre, kozos jellemzojuk, gondolom a mentalitàsukbol adodoan , hogy nagyon elszàntak, kotodnek a hagyomànyokhoz, nem tudjàk elviselni az igazsàgtalansàgot,és féltékeny természetuek.

Ezzel az exemmel jobaràtsàgban maradtam, feleségul vett egy arab lànyt nemrég.Nagyon csalàdcentrikusak, a feleséguket, ha gyermekkel ajàndékozza meg oket, mélységesen tisztelik ( de ennek ellenére elég sokuk megcsalja a feleséget, hiàba a kisbaba otthon, ez tény) A férjem is kulfoldi, nem arab :)

Itt a szomszéd lakàsban él egy pàr, arabok ( algériaiak, Franciaorszàgban élek), és a pasi a legbunkobb emberi lény akit valaha ismertem. Reggel elmegy melozni, bezàrja a lakàsba a csajt, mulktor mentem volna àt hozzà beszélgetni, kiszol, hogy nem tudok ajtot nyitni, bezàrt a férjem. Gyere este, akkor ha elmegy itthonrol, ellopom az egyik kulcsot...Minden nap sokszor éjjel 3kor is uvolt a lànnyal, de ugy, hogy sokszor azon gondolkodom, àtmegyek szolni, nem egyszer durvàn bànik vele, ha épp egy kis szexre szottyan kedve.

Ma éjjel borzaszto cirkuszt lerendezett, hallottam hogy verte a csajt, a csaj meg sirt, ma délen talàlkoztam vele, és mondta hogy ki akart szokni az éjjel hozzànk, mert bàntotta a pasas...Borzaszto zavaro, és nem tudom, ezesetben tehetnék-e valamit, legkozelebb kihivni a rendorséget, nem tudom...

lényeg a lényeg, màsabbak mint a magyar pasik :) Jo és rossz értelemben is :)

2009. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Én még annyira nem ismerem, de nagyon megtetszett, nem tudok a családjáról semmit...:S Hát nem szeretnék hirtelen belebonyolódni egy "veszélyes" kapcsolatba és semmiképp se külföldön élni v házasodni! :-) Csak kíváncsi vagyok, hogy milyen tapasztalatok vannak az arab pasikkal kapcsolatban!:-)
2009. máj. 23. 14:50
 8/40 anonim ***** válasza:
99%

Nekem nem volt, de keresztapámnak volt egy évfolyamtársa az orvosi egyetemen, orvos is lett belőle, és itt maradt Magyarországon, és egy normális ember, amellett, hogy kiváló orvos lett. Szerintem nem szabad általánosítani.


(csak mellékesen jegyzem meg, apám magyar ember, esküvőig tenyerén hordozta anyukámat, utána meg elkezdte kimutatni a foga fehérjét, sakkban tartja, anyu meg nem mer lépni, és még egyszer mondom, magyar ember, itt született, itt nőtt fel, német-lengyel származásúak vannak a felmenői között, tiszta Európa, nem lehet a származásra alapozni)

2009. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
58%
Előző vagyok,ahogy még annyi hogy ahogy én tudom a nőre az ágyban nem sűrűn figyelnek oda max.eleinte,az annyuk afrikában biztos nem választja ki a feleségüket,1-azért mert arabok nem élnek afrikában,2-ott a nő szava sz@rt sem ér,ugyhogy ott általában az anyát miután megszülte a gyerekét arrol nem kérdezik meg hogy mi legyen a neve a gyereknek...Az apa viszont beleköthet a párválasztásba.Hűség....hát...többnejűség mond valamit? DE!!! Nem szabad ennyire általánositani,még egyszer mindom,lehetnek kivételek,de csak óvatosan azzal a kapcsolattal ha arról van szó...
2009. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Ő Szíriából jött, az asszem Afrika...:D Egyébként nagyon udvarias, előzékeny, okos, nagy tudású orvos, szereti, tiszteli mindenki! :)
2009. máj. 23. 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!