Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, volt /van valakinek...

Csajok, volt /van valakinek arab pasija?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mik a testi jellemzőik (konkrétan arra gondolok, ami pl. a néger pasikra jellemző a nagy méret...:D), mennyire heves szeretők, menyire veszik komolyan az életet, a vallásukat? Igaz az, hogy valahol a távoli Afrikában az édesanyjuk előre kiválasztja nekik a feleséget...?!:O Ennek ők mennyire tudnak ellentmondani? Hűségesek, családszeretők, vagy inkább csak a kalandot keresik? Olyan emberről van szó, aki Magyarországon telepedett le egyébként.:)
2009. máj. 23. 14:22
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
hupsz...tévedtem...Szaúd-Arábia:$ xD
2009. máj. 23. 14:58
 12/40 anonim ***** válasza:
87%

Csak visszanéztem, a 14 49 es vagyok ujbol :)

Az tokmindegy, hogy orvos, komuves, hajléktalan, azért azt tanàcsolom, vigyàzz vele, csak ovatosan! javukra irhato az, hogy igen jol tudnak udvarolni, ugy tudnak bokolni, hogy attol a legtobb no elveszti a fejét :)De, ha egyszer " az ové vagy", nagyon sokszor sajnos fordul a kocka ( az én esetemben anno nem ugy volt, de tapasztaltam màsoknàl)

Az pedig, hogy hàzassàg, stb...mondom, sok arab ismerosom, baràtom van, és a legtobbjuk, 99% uk , ha hàzassàgrol van szo, arab not fog vàlasztani...ez tuti...

2009. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
mivel én fiu vagyok nekem nem volt :) de az osztálytársam 1 évig járt egy arabbal. sokat mesélt rola -.- tul sokat . mesélte azt is h nagyon udvarias, de néha eszméletlen paraszt.<-- ezt ne kérdezd én se tudom ,hogy van.és ő komolyan vette a vallását .ennyire emlékszem . több mint a semmi :S
2009. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
92%

Hát sem Szíria, sem Szaúd-Arábia nem Afrika. Talán jó lenne átvenni a földrajzot, kedves kérdező. :D

Egyébként arabok élnek Afrikában is, az északi részén: Algéria, Marokkó, Egyiptom, Tunézia.

2009. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Jó...valahol a Közel-Keleten van...tökmindegy! :P :D :D Bocs, de amúgy egyből sok ember nem vágja, h hogy is van, mi általában úgy élünk itt Európa szívében, hogy az Európán kívüli világról (hacsak nincs benne vmilyen különlegesség ;-)) tudomást sem veszünk, sajnos...:S Am köszi a válaszokat! :-)
2009. máj. 23. 15:06
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Aarabokkal őrültség kezdeni. nagyon megnyerő, szimpatikusak első blikkre, és nagyon vonzóvá teszi őket, hogy sok köztük a jóképű orvostanonc (ezrével túdulnak ide tanulni, mivel itt olcsóbb nekik az orvosképzés, mint máshol az EU-ban)DE. előbb utóbb kiütköznek rajtuk a nők elnyomásárára való hajlam, mivel ez évezredek óta bele van ivódva a kultúrájukba. most fölösleges azzal jönni, hogy ez általánosítás, ugyanis náluk ez a természetes. nem egy barátnőm kezdett már arabbal, elmondásuk szerint soha életükben nem bántak meg még semmit ennyire. a pasi folyamatosan manipulálta őket, elhihette velük, hogy az a normális, ha be vannak zárva, és el vannak verve. aztán az egyik lánynál a szakítás után kezdődött az igazi vesszőfutás, a pasi term. hallani se akart szakításról, mivel rögeszmésen ragaszkodott a csajhoz, és olyanokat magyarázott, hogy egy nő nem teheti ezt az urával büntetlenül... a csaj családja is ki lett idegileg készítve... és ezt úgy, hogy jogilag semmi közük nem volt egymáshoz, házasok sem voltak, se közös gyerek... bele se merek gondolni mi lett volna, ha van gyerek.. brr.. persze eleinte egy tündárbogár volt mindegyik pasi!! a másik, megha komolyabbra fordulna a dolog, azt ugye tudod, hogy neked kuss a neved? azt kell tenned, amit ő mond, azaz inkább parancsol. ha tetszik, ha nem, el kell fogadnod a kúltúrát és a vallást. jó gondold meg, megéri e... kedves fickók az arabok, de ffiként SOHA nem kezdenék velük.
2009. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha van eszed nem jössz össze vele. Más kultúrában nőtt fel, nem ismerheted. Egy magyar pasit se lehet kiismerni évek alatt se, hát még olyat aki nemis ebben a légkörben nőtt fel. Náluk a nőnek se szava, se joga, a kutyát többre becsülik, a fiúgyerek megverheti az anyját és a család nő tagjait függetlenül attól hogy ő még gyerek. Kell ez neked? Inkább keress egy magyart magadnak, amúgy szexuálisan úgy tudom nem túl "kedvesek" a nőkhöz. Azt meg pláne ne várd hogy majd kielégít. TALÁN amíg udvarol.....talán, utána meg.....
2009. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
89%

akármennyire tetszik en gyere vele öszsze,nekm vanegy ismerösöm a férje arab.

itt laktak egy ideig,majd gondolt e gyget,felépakolta aközös gyereket meg amgáta repülöre és hazament,mert ott ujranösül állitolag.

most éppen a z uyg mára követségen van,mert a emberrablással vádolják.az anyuak tavaly karácsony ota semmit nem tuda saját gyerekéröl.


ha nézd ,ök más életet élnek,náluka nök,csak szükséges rosszak,ök igy nöttek fel,ezt látták otthon,természetes enkik,hoyg ök mint férfi bármit megtehetnek,de te int nö 0 vagy.

elhiszem hoyg etszik,engem is vonzanaka z egzotikus pasik,de magyar ember a férjem. legyen eszed.

26/L

2009. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%
Ha arra sem veszed a fáradtságot hogy megnézd honnan való, mit akarsz tőle? naggggyon gáz
2009. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
96%
Hát azért nem tökmindegy. Mert az arabok sem mindenhol egyformák. Ha pl. szaúdi, akkor valószínűleg sokkal konzervatívabb nevelést kapott (mivel iszlám ország), mint mondjuk egy szíriai. Nyilván ennek mentén sem lehet mindig elindulni, de hogy annyit ne tudj a kiszemeltedről, hogy az országa melyik kontinensen van, az gáz. Akkor is, ha újból lepontoztok.
2009. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!