Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, volt /van valakinek...

Csajok, volt /van valakinek arab pasija?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mik a testi jellemzőik (konkrétan arra gondolok, ami pl. a néger pasikra jellemző a nagy méret...:D), mennyire heves szeretők, menyire veszik komolyan az életet, a vallásukat? Igaz az, hogy valahol a távoli Afrikában az édesanyjuk előre kiválasztja nekik a feleséget...?!:O Ennek ők mennyire tudnak ellentmondani? Hűségesek, családszeretők, vagy inkább csak a kalandot keresik? Olyan emberről van szó, aki Magyarországon telepedett le egyébként.:)
2009. máj. 23. 14:22
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Nem egy régóta tartó dolog, csak megtetszett, na!!! Honnan a fenéből tudnám már, hogy hol van Szíria?! Nem mentem hozzá feleségül, na akkor lenne gáz, h nem tudom...ennyi!
2009. máj. 23. 16:35
 22/40 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy drágám, 9? mert akkor még elnézzük hogy nem tudod hol van Szíria :)))
2009. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
1: nem vagyok a drágád. 2: 25 vagyok, főiskolai végzettséggel, 2 középfokú nyelvvizsgával! Kicsit mellényúltál! A földrajz nem az erősségem, de ne legyetek már ilyen ratyik, hogy most ezzel piszkáltok...:S Ennyi baja legyen mindenkinek az életben, hogy nem tudja hol van Szíria! :)
2009. máj. 23. 16:53
 24/40 anonim ***** válasza:
69%

25 évesen ennyire nem tudod, hogy nincs ilyen, hogy "az arabok", "a románok, "a magyarok" stb.? Hanem emberek vannak, akikre bizonyos mértékben hatnak az adott társadalmi normák. Én ismerek családszerető arabot is, és ismerek olyant, aki nyíltan vállalja, hogy nem akarja magát lekötni. Testvérek. Erre varrj gombot.


Nem azért kellene tudd, hogy Szíria hol van, mert a pasi onnan való, hanem mert ez általános műveltségi kérdés.

2009. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Na komám! Engem te ne oktass ki légy szíves, egyébként se sokat tévedtem, én valamiért Észak-Kelet Afrikára gondoltam, ami nincs olyan messze tőle, szóval most azon problémáztok, hogy nem tudtam pontos szélességi és hosszúsági adatokat mondani...Ti se tudjátok, hogy hol található a világ összes országa pontosan! Amúgy nem általánosítani szerettem volna, mert tudom, hogy nincs 2 egyforma ember és nem lehet senkit beskatulyázni azért, mert ő arab / mongol / latin-amerikai / európai stb. Csakis arra voltam kíváncsi, milyen a közvélemény az arab pasikról! Ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk, nem azért, hogy idegesítsük egymást!
2009. máj. 23. 17:16
 26/40 anonim ***** válasza:
49%
Hát én meg nem vagyok a komád, ahogy a másik kommentelőnek te nem vagy a drágája. Arra pedig számíthatsz, hogy nem mindenki ért egyet valamiben, ez most neked újdonság?
2009. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
81%

Na, ezt fejezzétek be, szét lesz csapva köztetek, a kérdésnél maradjon mindenki. Rossz olvasni ezt a vitát, ami sehova nem vezet. Senki nem tud mindent, mindenki másban jártasabb a többi embernél, ezen kár vitatkozni, lehet, hogy a kérdező nem jó földrajzból (hirtelen én se tudnám megmondani, hol van Szíria), de lehet, hogy valamiben meg bármelyikőtöknél kiemelkedően jobb.


A kérdésre visszatérve már válaszoltam az első oldalon, mellesleg annyit hozzáfűznék, hogy természetesen biztos kap mindenki valami alapot a neveltetéséből adódóan, de nem mindenki követi szögletesen a hagyományokat. Szerintem nyugodtan próbálj vele ismerkedni, hiszen ahány ember, annyi életmód, és ismerkedésetek során úgyis kiderül, hogy van-e olyan, amihez ő ragaszkodik és neked nem fér bele. Ne tartson vissza a származása, főleg, hogy még nagyon az elején vagytok, és ahogy írták már korábban, testvérek is eltérhetnek egymástól annyira, hogy meg se mondanánk, hogy testvérek. Ismerd meg, és döntsd el te, hogy ő milyen ember.

2009. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2009. máj. 23. 18:19
 29/40 anonim ***** válasza:
42%
A testvéreket is írtam. A komád.
2009. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
71%
ha ugy hívják Tarin felejtsd el.
2009. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!