Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha csak ezt a megoldást...

Néha csak ezt a megoldást látom, szerintetek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, családanya.

A férjem szerelmén és a lányomon kívül istenigazából semmim sincs.

Sokszor arra gondolok, hogy összepakolok és kimegyek a testvéremhez családostul, és Hollandiában megpróbálunk dolgozni. Két szakmát mondhatok magaménak, én is a férjem is.

Imádjuk mind a ketten, értünk is hozzá, de nincs rá kereslet.

Egyszerűen elegem van ebből a vegetálásból.

A szüleim segítsége nélkül itt sem lennénk. Annyira fáj ez az egész.


2012. jan. 4. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok. Igen, bárhol újra tudom kezdeni, de nem itt. Vagy akkor úgy mondom, nem akarom itt. Nem akarok itt élni.

Nem egyedül költözöm, az egész családom jön velem, barátom nincsen, a barátaim meg szintén külföldre mennek, ha tehetik még ebben az évben, de legkésőbb jövőre. Én akkor veszítenék el mindenkit, ha itt maradnék, plusz éhen is pusztulnék.

A kalandokból meg már kinőttem. 20 évesen még belefér a "brahiból menjünk külföldre", 24 évesen azért én már inkább jövőt építenék...

2012. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztos valami egyetemista palánta vagy. Csak nem értem akkor miért nem ismered az idézetet? "Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más terveink vannak"
2012. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért nem ismerem, mert nem vagyok egyetemista palánta :)

Lassan 4 éve dolgozom főállásban, mellette van másik munkám is, és nem akarom ezt csinálni így.

De nem tudom, Téged miért zavar, hogy el akarok menni?

2012. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem zavar. Menj próbáld ki az előbb is írtam akinek van lehetősége menjen. De ne ez legyen a fény az alagút végén. Az élet nem csak erről szól. Csak nagyon bátran írtad hogy 24 évesen már nem buli az élet, hanem jövő építés. Hamburgban kérdeztem egy öreg kamionost hogy ő miért kezdett el kamionozni,?" Azért fiam hogy kiegyenesedjek!" Volt a válasz. Csak szegény öreg a 18 év alatt nem tudott kiegyenesedni.Menj, vissza se nézz, keress egy kinti hapsit, aki már egyenesben van. De ha magadnak akarsz egyenesedni, akkor az még mindig két esélyes.
2012. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!