Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha csak ezt a megoldást...

Néha csak ezt a megoldást látom, szerintetek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, családanya.

A férjem szerelmén és a lányomon kívül istenigazából semmim sincs.

Sokszor arra gondolok, hogy összepakolok és kimegyek a testvéremhez családostul, és Hollandiában megpróbálunk dolgozni. Két szakmát mondhatok magaménak, én is a férjem is.

Imádjuk mind a ketten, értünk is hozzá, de nincs rá kereslet.

Egyszerűen elegem van ebből a vegetálásból.

A szüleim segítsége nélkül itt sem lennénk. Annyira fáj ez az egész.


2012. jan. 4. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Hajrá! Ha van hova és 80%-ban biztos munka akkor tűnés.

Nincs értelme itt maradni, talán ott még jobb a helyzet!

2012. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 poiu ***** válasza:
77%
A szerelem és a gyerek a lényeg. A többi is fontos, de az hideg fejjel végig gondolható. Szerencsés ember vagy. Mindenesetre, ha van lehetőségetek, meneküljetek, amilyen gyorsan csak lehet :-) itt egy igen masszív csőd van kilátásban...
2012. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Most volt egy durva kiakadásom. Fa és gáztüzelésünk is van.

A gázt csak fürdő és a gyerek szobájában használjuk, csak este.

50.000forint a számla!

2012. jan. 4. 20:22
 4/14 poiu ***** válasza:
Hollandiában nincs mínusz :-)
2012. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Mondja ezt az aki gyáva.

Csőd ide, vagy oda. 21 évesen több kérdést is meg kellene válaszolnod. De ebbe ne menjünk bele, mert az önértékelés mindegyikünk gyengéje. Itt miért nem tudsz, ( tudtok ) érvényesülni? Vajon odakint majd simán fog menni? Itt a szüleitek segítenek, odakint testvérek. ( nem mindegy? ) Nézd a gyerkőc ott van. Férjed is van. Valahogy csak ütitek, veritek a világot. Mondj 3 kézzelfogható indokot amiért menned kell. és én mondok egyet amiért jobb ha maradsz. Mert a Holland is tudja hogy majd jön a Magyar (" cigány ") és dolgozik. Baromfi vágón, Zöldség feldolgozóban, télen nyáron 10 fokban. Vagy étteremben Télen nyáron 60 Fokban. Nagyjából kb 300 000 Forintért. Ne viccelj már. Nem vagy te naív.

2012. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Megvan az a szép magyar szokásunk, hogy a kínunkon röhögünk.

Hónap végén úgy ettük a marhapörköltet, hogy húú úgy ennék egy kis borsófőzeléket...

Nálunk nem a hús a luxuskaja, hanem a zöldség. Van egy csurig husi fagyasztónk, mert a szüleim őstermelők.

Amit nem kell megvenni az a hús (disznó, marha, birka) a tojás és a tej.

Ennyivel vagyunk jobb helyzetben.

2012. jan. 4. 20:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Csőd ide vagy oda? Ezt most komolyan mondod?

300 ezer forintért sz@rt is takarítok egész nap, ugyanis ez pont a háromszorosa annak, amit eddig kerestem itthon... De mivel nem lesz adójóváírás, ezért idén már ennyit sem fogok kapni... (Végzettségem van, annak megfelelő pozícióban dolgozok, erre a szakmára az elvárt kereset nettó 160 de ezt itthon nem tudják megadni a cégek.)

Kérdező, menjetek. Mi tart vissza?

24 éves nő, aki idén fog megpattanni az országból

2012. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező vagyok. 21 évesen még tanultam 22 évesen már kint voltam Angliában. Még abban az évben visszajöttem. Legelején 160 ezret vesztettem. ( persze mellette családot barátot is ) Végére 100 at nyertem. ( amiből egy oltári nyaralást csaptunk ismerősökkel.) Légyszi ne kövezzetek meg. A legjobb jóindulatból mondom. Élni, és boldogulni kell. Menjetek, próbáljátok ki. De ne azt nézd hogy 300 000. Mert abból még nem sokra mész. Ne ez legyen az utolsó lehetőség. Ne egy fényt láss az alagút végén! legyen egy buli. Egy kaland. De ne az életed. Mert különben arra fogsz rájönni, hogy bárhol újra bírod kezdeni. Csak akarni kell.
2012. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még itthon is! ( ez lemaradt. ) :))
2012. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pontosítás. Bocsi nem kérdező hanem válaszoló . Mindegy...
2012. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!